Дівчинка, яка народилася з вагою 540 грамів – вижила. Ось як тепер вона виглядає

Малятку Хейлі Діллон довелося нелегко. Дівчинка народилася на 23 тижні свого розвитку з колапсом леген і цілих сім хвилин не могла дихати. Хейлі ще зовсім не була готова з'явитися на світло. Вона важила всього 540 грамів, у шкіри відсутня пігментація і через неї проглядалися всі внутрішні органи, передає Ukr.Media.

«Коли народилася моя дочка…пробачте, але вона виглядала як якийсь червоний інопланетянин, – ділиться спогадами мати дівчинки Чері Прайс. – Вона знаходилася на ембріональній фазі розвитку і зовсім не була схожа на дитину – ми не вірили, що вона виживе».

Матері навіть не дозволили взяти дочку на руки – дівчинку відразу ж помістили в закритий кувез. Чері змогла вперше доторкнутися до Хейлі тільки через 18 днів.

За словами жінки, вона перебувала на 20 тижні вагітності, коли в неї раптом відійшла слизова пробка. Зазвичай це означає швидке наближення пологів. Чері знала, що в Лікарні Святої Марії в графстві Айл-оф-Уайт дитину виходжувати не стануть.

За законом, якщо діти народжуються в межах офіційного терміну, коли дозволений аборт (в Англії це 25 тижнів вагітності), їх не реанімують – вони визнаються викиднем.

Та й сама вагітність до цього терміну вважається періодом, коли природа веде природний відбір. Тільки після 25 тижнів жінкам пропонується активне ведення з усіма заходами щодо збереження плоду.

Знаючи все це, Чері та батько дитини Тімоті Діллон прийняли рішення їхати у Дарлінгтон, який знаходився майже в 500 кілометрах від будинку, в надії знайти іншу лікарню, де їм нададуть допомогу. Але це їм не вдалося – Чері почала відчувати слабкі перейми. Через два тижні у жінки і зовсім відійшли води, і їй довелося лягти в лікарню.

Пологи тривали дві доби. Дівчинка з'явилася на світ зі злиплими очима – їй діагностували ретинопатію недоношених 3-го ступеня. Хейлі могла повністю втратити зір, але її сітківка якимось дивом розвинулася до нормального стану.

Через три місяці після появи на світ батьки змогли забрати доньку додому. Зараз вона нічим не відрізняється від однолітків і повністю здорова.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *