Дівчина зробила роздільні спальні з чоловіком і тепер ділиться секретом щасливого шлюбу

Коли справа стосується шлюбу насправді, немає ніякого єдиного секрету, який би підійшов всім і відразу. Але одна жінка поділилася своєю історією про те, що допомогло особисто їй зберегти шлюб і зміцнити психічне здоров'я, інформує Ukr.Media.

Героїня історії, ім'я якої — Тіффані, розповідає, що їй життєво необхідно було мати окрему кімнату від чоловіка, де було б ліжко, гардероб, стіл для роботи — словом, її власний куточок, де б вона могла усамітнитися в будь-яку хвилину, не будучи засуджуваною за це бажання.

"Мені не подобається сама ідея, що до кінця життя доведеться ділити одну кімнату з кимось", — написала вона у своєму пості.

Чесно кажучи, її емоції і почуття цілком зрозумілі. Якщо людина звикла жити одна, то після весілля вона стикається з необхідністю розділяти спальню кімнату з іншою людиною назавжди. Одруження — це не тільки вираз кохання, але ще і обов'язок жити разом, ділити особистий простір з кимось ще до кінця своїх днів, але чи так це?

У відповідь на пост Тіффані люди в коментарях почали бурхливо обговорювати цю тему і, що найцікавіше, — підтримувати. Хтось написав:

"Я просто хочу свою окрему спальню і особистий простір, будучи заміжня — хіба це погано?".

Сама Тіффані каже наступне:

"Я весь час турбувалася про це. Мені доводилося ділити кімнату зі своєю сестрою до шостого класу. Як тільки у мене з'явилася окрема спальня, я сказала собі: більше цього не повториться ніколи!".

Багато років по тому, Тіффані зустріла того самого, єдиного чоловіка, і вийшла за нього заміж — і тут-то і почалося найцікавіше.

"Мати власний куточок — життєво необхідно для психічного здоров'я і рівноваги. Тому я дійсно не знала, що мені робити, як краще вчинити, щоб чоловік не подумав, нібито я не хочу проводити з ним час", — ділиться Тіффані.

Однак врешті-решт вони розібралися з цим: в будинку у Тіффані є свій невеликий офіс, де стоїть робочий стіл, невелике ліжко, а також є досить містка шафа, де лежать тільки її речі.

Однак Тіффані каже, що вона рідко проводить тут ночі — в основному вона працює в цій кімнаті, іноді відпочиває протягом дня і зрідка спить ночами в ті дні, коли відчуває, що їй хочеться побути одній.

Знайомим, які приходять до неї додому, вона показує цю кімнату як "свій офіс", не ділячись деталями, що це її особистий куточок для усамітнення.

У коментарях до посту багато людей підтримали Тіффані в бажанні мати власну кімнату, окрему від чоловіка.

"Одруження не означає, що у вас більше не повинно бути особистих кордонів і власного простору. Чесно кажучи, це потрібно ввести в маси, тому що зараз існує думка, що ділитися всім — це ознака кохання, а мати щось своє особисте — це щось жахливе, егоїстичне".

Хтось додав свою історію:

"У нас з чоловіком роздільні спальні вже давно, тому що він дуже голосно хропе. Плюс, наші собаки сплять разом зі мною, а йому це не подобається. Ще, у нас різні графіки роботи — ми лягаємо і прокидаємося в різний час. Ось чому окремі кімнати були відмінним рішенням для нас! Ми дуже щасливі в шлюбі, і нам майже по 50 років".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *