Дівчина забруднила червоним вином свій білий костюм, але подружка придумала унікальний спосіб впоратися з плямами

Кожен міг би розгубитися і вирішити, що вечір зіпсований, якщо ваш шикарний наряд обливають червоним вином, особливо, якщо ви в білому, інформує Ukr.Media.

Саме ця неприємність сталася з любителькою скачок на конях Елеонорою Уолтон. Вона була забризкана алкогольним напоєм. Про цю подію дівчина написала у своєму Твіттері.

Спочатку дівчина була шокована, але тут на підмогу прийшла подруга Елеонори — Мія Вільямсон. Мія працює дизайнером одягу, вона і запропонувала зробити на перший погляд шалену річ: «дофарбувати» костюм.

У підсумку дівчата вилили 4 келихи вина в раковину в жіночому туалеті та замочили комбінезон там. Костюм довелося сушити за допомогою сушарки для рук.

«Я думаю, що ми щойно зробили нову дизайнерську річ», — пожартувала Мія.

Користувачі Твіттера оцінили креатив і винахідливість дівчат.

«Це насправді так мило, ви повинні опублікувати навчальне відео про те, як ви це зробили», — написав один з шанувальників. Інший погодився: «Чесно, виглядає як витвір мистецтва. Це шедевр, і ніхто б не помітив, що костюм не був таким з самого початку».

Але не всі користувачі Мережі схвалили новий наряд. Деякі вважали, що червоне вино на тканини буде липнути до ніг. До того ж, від одягу буде пахнути алкоголем. Втім, не думаємо, що дівчат засмутили ці коментарі, схоже, що вони відмінно провели вихідні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *