Дівчина вирішила допомогти коханому накопичити гроші на новий автомобіль так щоб він про це не знав — але її вчинок зрозуміли не всі

Американка вирішила допомогти бойфренду накопичити на машину і таємно підкладала йому у скарбничку гроші, але її підписники у твіттері не оцінили сюрприз. Думки людей розділилися: поки одні мріють про таку другу половинку, інші вважають, що дівчата не повинні здійснювати подібні вчинки, адже, на їх думку, вони можуть призводити до неприємних наслідків, інформує Ukr.Media.

Користувачка твіттера з міста Валдоста, штат Джорджія, розповіла читачам про те, як таємно допомагала своєму бойфренду накопичити на автомобіль мрії.

Дівчина вирішила посприяти тому, щоб коханий зміг купити собі більш дорогу машину, а тому щоразу підкладала йому у скарбничку ту саму суму, яку клав він сам. Коли настав день покупки, у хлопця накопичилося вдвічі більше коштів, ніж він очікував.

"Мій хлопець відкладав гроші щомісяця і накопичив п'ять тисяч доларів на купівлю нового автомобіля. Чого він не знає, так це того, що у нього насправді десять тисяч доларів. Я таємно подвоювала кожен долар, який він відклав. Він дійсно на це заслуговує."

За один день пост дівчини зібрав купу ретвітів і лайків. Люди похвалили дівчину за її підтримку, але думки розділилися. Деякі підписники вирішили, що таким чином американка показує свою любов і про таку партнерку можна лише мріяти.

  • "Я не вірив, що такі відносини існують у реальному житті".
  • "Це дуже мило. Ви його благословення".
  • "Це супермило. Я дуже сильно посміхався, поки читав. Я впевнений, він буде дуже здивований, хотілося б побачити його реакцію. Ти доклала стільки зусиль, молодець, сестричко!"

Але інші вирішили, що такі вчинки неприйнятні для дівчат.

  • "Чоловіча поведінка. Коли він почне бачити вас своїм братом, а не своєю жінкою, ваші очі швидко відкриються. У вас є чоловік, який полюбляє бути мужнім, але ви все зіпсували".

На думку користувачів, хлопець буде не радий сюрпризу.

  • "Я б не зміг взяти у своєї дівчини і п'яти копійок".

Підписники порахували, що дівчина поквапилася, адже статус її відносин з бойфрендом, на думку людей, поки що не відповідає таким дорогим подарункам.

  • "Мені здавалося, таке роблять для чоловіків… не для хлопців".

Їй слід було витратити п'ять тисяч на своє майбутнє, а не робити сюрпризи партнеру.

  • "Я не розумію, чи ти його дівчина, чи сестра?"

Правда, дівчина не стала терпіти неповагу до її стосунків.

"Ця людина завжди допомагала мені грошима. Ми разом вже шість років. Ніколи не лаялися через іншу жінку. Разом, починаючи з коледжу. Немає дітей. Він сплачує за квартиру, а я купую продукти. Будь ласка, замовкніть."

У вчинку дівчини точно немає нічого поганого. Головне, щоб вона про це не пошкодувала.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *