Дівчина розвела хлопця на зраду, але навіть їй було ніяково — вона дізналася, чим він пожертвував заради побачення

Флірт з незнайомою дівчиною обернувся для хлопця осудом в мережі, адже вона виявилася блогеркою, яка перевіряє чоловіків на вірність, — І він провалив цей тест. Влаштувати йому випробування вирішила дружина, яка запідозрила його в зраді задовго до «іспиту». Але ні вона, ні блогерка не підозрювали, чим хлопець буде готовий пожертвувати заради побачення з незнайомкою, інформує Ukr.Media.

Невірність, на жаль, гріх, якому схильні як чоловіки, так і жінки. Перевірити свою другу половинку на вірність, як виявилося, можна ще одним способом — звернувшись до блогерки. На прохання дівчат вона фліртує з їх хлопцями або чоловіками, і якщо ті відповідають взаємністю, то отримують прізвисько basura («сміття» в перекладі з іспанської), а їх невірність стає надбанням громадськості.

Але перевірка, про результати якої вона розповіла зараз, вразила не лише її, але і безліч користувачів мережі.

Дівчина, яка звернулася до блогерки за допомогою, була на останньому місяці вагітності. Її чоловік став до неї холодний з того самого моменту, коли дізнався, що вона виношує їх дитину, і дівчина з кожним місяцем все сильніше починала підозрювати його в зрадах.

Дівчина попросила блогерку призначити своєму чоловікові побачення о першій годині дня в той самий день, коли він повинен був бути з нею в клініці, щоб зрозуміти, чи готовий він буде пожертвувати таким важливим для неї моментом, вона погодилася.

Блогерці не знадобилося довго фліртувати — хлопець майже відразу був готовий на зустріч. На питання, чи немає у нього дівчини, він спокійно відповів «Ні». А коли вона призначила йому побачення в годину дня (якраз коли він повинен був бути зі своєю дружиною), то відповідь хлопця була наступною:

"Так, чудовий час, давай. У мене, правда, в цю годину є деяка фігня, з якою треба розібратися, але після цього я вільний. Який у тебе номер?".

Людей ця історія неприємно вразила, адже чоловік дозволив собі назвати народження дитини "фігнею" і навіть не спробував перенести побачення.

  • "Він… він навіть не намагався призначити інший час?".
  • "Йому вистачило дівчини незнайомки, і короткої розмови, щоб забути про свою дружину. Анекдоти самі себе пишуть".

Однак деякі коментатори несподівано спробували захистити хлопця від нападок. На їхню думку, він не зробив нічого поганого.

  • "Ну, він принаймні зустріч не пропустив… я не розумію… він не сказав, що неодружений, і не пропустив народження своєї дитини. Так що він такого зробив? Вони навіть не зустрілися в результаті. Я розумію, якби вони зустрілися, але ж він не чернець, врешті-решт".

Але ті хто сумніваються швидко пояснили, чому настільки багато людей звинувачують хлопця в зраді. Адже він в принципі не повинен був "клюнути" на флірт.

  • "Всім хлопцям, які пишуть: навіщо потрібно було його підставляти? Ви не праві. Якби ви зайшли в магазин, і там були б всі умови, щоб ви могли щось вкрасти, ви б це зробили? І якби ви і справді щось вкрали, а вас потім зловили — ви б звинувачували кого-небудь у своєму злочині? Ні. Це ви не змогли впоратися зі спокусою. Ви і є проблема".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *