Дівчина місяцями страждала від недосипу і не змогла стримати емоцій, побачивши хто в цьому винен

Дівчина кілька місяців мучилася від недосипу, хоча могла проводити в ліжку по 12 годин. Поки лікарі радили "попити вітамінок", реальні винуватці продовжували жити поруч з нею, інформує Ukr.Media.

Користувачка "Тіктока" нещодавно поділилася історією, від якої у будь-кого почнеться свербіж. Миттєво дівчина почала помічати, що з неї немов висмоктали всю енергію. Тривалий сон не допомагав — до ранку сил ставало ще менше. Спроби поставити собі діагноз за симптомами успіхом не увінчалися.

Коли авторка звернулася до лікарів, вони порадили пацієнтці приймати вітаміни, проте ситуацію це не виправило. Але одного разу посеред ночі вона прокинулася і зрозуміла, хто був причиною її бід. Дівчина виявила, що в її ліжку оселилися клопи. Тоді все встало на свої місця. Дівчина відразу згадала і безсонні ночі, і ледь помітне роздратування на шкірі, і криваві патьоки на простирадлах, які раніше вона брала за розчесані прищі.

Тоді прийшов час діяти. Ще довго дівчина намагалася позбутися нежданих гостей, але ті відчайдушно чинили опір. Лише через деякий час блогерці порадили засіб, який розправився з комахами, а разом із цим повернув їй нормальний сон.

Коли дівчина поділилася своєю історією в "Тіктоку", відео стало популярним. За кілька днів його подивилися більше 300 тисяч разів. Судячи з коментарів, у користувачів стало на одну фобію більше.

  • "Вони реально такі непомітні, що можна довго з ними жити і не знати?!!! Плюс нова параноя".
  • "Хто зараз теж заморочився і вже відчуває, як його кусають?".
  • "Хм, може, я вже четвертий рік не висипаюся через це, може, в цьому причина".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *