Дівчина хотіла заощадити і замовила весільну сукню в інтернеті. Це була велика помилка

Дівчина скоро виходить заміж, тому приступила до вибору весільного плаття. Проте вона вирішила не витрачати величезні гроші на цю покупку, а зупинила свій вибір на бюджетних варіантах з інтернету. І, здається, це була велика помилка, інформує Ukr.Media.

Блогерша, яку звуть Шеннон Харріс, виходить заміж. Природно, що тепер її чекають муки вибору весільної сукні. Однак дама, судячи з усього, вирішила заощадити і не стала звертатися в модні будинки і до відомих дизайнерів, щоб вони пошили для неї вбрання мрії. Дівчина знайшла бюджетні варіанти в інтернеті і оформила кілька замовлень, а потім прийшла в жах.

Сукні, які прийшли Шеннон, виявилися жахливими. На фотографіях, опублікованих на сайті з товаром, все виглядало чудово. Різні стилі і фасони весільних нарядів виглядали просто неймовірно. Дівчина була впевнена, що витягнула щасливий білет, але, як виявилося пізніше, рано раділа. І, здається, дама на власному прикладі переконалася, що дешевше — не означає краще.

Деякі сукні були більше схожі на якісь нічні сорочки або піжами. Більш того, матеріал, з якого зшито весільні вбрання, виявився тонким і неякісним. Через нього просвічувалися найпікантніші місця Шеннон, так що в такому вигляді вона б точно не пішла під вінець. Проте дівчина вирішила не залишати все, як є, а зробила огляд на ці невдалі покупки.

На YouTube-канал блогерши підписані більше трьох мільйонів осіб, а дівчата складають більшу частину її аудиторії. Так що Шеннон вирішила показати і розповісти про всі недоліки дешевих суконь з інтернету, щоб інші дами не велися на красиві фотографії в оголошеннях. Ви, до речі, теж можете помітити суттєву різницю між тим, як це виглядає на картинці і в реальному житті. Наприклад, ось у цьому варіанті декольте залишає бажати кращого, хоча на фото все відмінно.

А ось в цій весільній сукні спина нареченої виглядає не так красиво, як показано на фотографії. Так і в реальному житті наряд виглядає набагато біднішими.

Зверніть увагу на те, як блищить сукня на фотографії. А тепер порівняйте з тим, як вона виглядає в житті.

Повний огляд весільних суконь дівчина опублікувала на початку вересня, а відео вже подивилися сотні тисяч користувачів Мережі. Можливо, своїм відео дівчина врятувала якусь даму від необдуманої покупки.

І багато підписниць Шеннон, звичайно ж, подякували їй за це відео.

"Відмінна робота, чудово! Продовжуй в тому ж дусі".

"Я так чекала цього ролика".

"Я так люблю твої відео".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *