Десять страшних патологій

Але ці приклади доводять — ми все ще еволюціонуємо, передає Ukr.Media. 

Синдром Унера Тана

При цій патології людина пересувається за допомогою ніг і рук. У людей з цією аномалією помічена сильна розумова відсталість. До речі випадки синдрому помічені тільки на території Туреччини.

Гіпертрихоз

Називають ще синдром перевертня. У людини по всьому тілу росте волосся. У сучасному світі хворобу намагаються вилікувати.

Дерев'яна людина

У людей з эпідермодисплазією несприйнятливість папіломи людини виражається ростучими по всьому тілу наростами, які нагадують кору дерева.

Фібродисплазія

В результаті цієї хвороби у людини замість м'язів ростуть кістки. Людей з цією хворобою часто називають кам'яними.

Циклопія

Аномалія вкрай рідко зустрічається у людей і найчастіше буває серед тварин. При цій патології не відбувається роз'єднання очей під час формування ембріона.

Наявність трьох ніг

В кінці дев'ятнадцятого століття в Сицилії з'явився чоловік з трьома ногами. В утробі його матері формувалися сіамські близнюки. Але в результаті один з близнюків розвинувся більше. Крім трьох ніг у нього було шістнадцять пальців на ногах і два статевих органа.

Хвіст у людини

Розвивається в результаті розщеплення хребта. Зустрічається вкрай рідко.

Мігруюча еритема

Зустрічається частіше за інших представлених аномалій. Патологія нешкідлива і виражається в тому, що у людини з'являється висип на язиці у вигляді візерунка.

Людина-жаба

Поки зафіксований тільки один випадок цієї патології. Така дитина з'явилася у жінки, яка народила двох нормальних дітей. Аномалія називається аненцефалія: у людини відсутня частина мозку і черепа.

Іхтіоз Арлекіна

Зустрічається рідко і може призвести до загибелі людини. Виражається в наявності товстої шкірної корки з глибокими тріщинами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *