Ця суміш допоможе легко зняти етикетку із банки

Готуєте закрутки на зиму, але у вас залишилися лише банки з етикетками? Їх потрібно обов'язково зняти, хоча це зробити буває зовсім непросто, інформує Ukr.Media.

Наліпки залишають неприємні липкі сліди і навіть відбивають бажання використовувати місткість повторно. Як добре, що все ж таки є ефективний домашній засіб, який допоможе зняти етикетки, а також прибрати залишки клею.

Як легко зняти етикетку із банки?

Знімати наклейки з банок перед тим, як їх знову використовувати, важливо і потрібно. Так ми не тільки робимо банку візуально приємною, а й запобігаємо зростанню грибків та бактерій, які можуть розвиватися на етикетках.

Для того, щоб відтерти банки від наклейок, вам знадобиться лише харчова сода, будь-яка рослинна олія, а також груба губка.

 • Приготуйте пасту з харчової соди та олії в рівних частинах.
 • Нанесіть суміш на етикетку.
 • Залишіть на ніч, а потім зітріть губкою.
 • Крім того, можна спробувати відтерти клей рідиною для зняття лаку з нігтів або оцтом.

  Як відмити банки від неприємного запаху?

  При повторному використанні банок виникає й інша проблема — неприємний, іноді затхлий запах, незважаючи на те, що ви щойно вимили тару. Щоб позбутися його, спробуйте такі домашні засоби:

  Оцет. Сам він може мати досить сильний запах, але він також чудово видаляє інші. Наповніть банку дистильованим білим оцтом та водою у співвідношенні 1:1, потім зніміть кришку та залиште суміш на ніч. Вранці знову промийте банку теплою водою з рідиною для миття посуду та висушіть. Після такої обробки від неприємного запаху не повинно залишитись і сліду.

  Гірчиця. Залийте теплою водою подрібнене насіння гірчиці у банку та залиште на весь день.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *