Ці ознаки говорять про те, що ваш партнер схильний до патологічних ревнощів

Ревнощі починаються з нездатності цінувати себе як особистість. Будь-яка ситуація, де ми ревнуємо когось, повністю показує справжню нелюбов, у першу чергу, до себе. Людина ревнує, коли вона боїться бути кинутою. Через невпевненість у собі вона також може почати провокувати свого супутника на ревнощі, вимагаючи доказів любові. Проживаючи з патологічним ревнивцем, ви не належите собі: кожен крок контролюється, бажання провести час з друзями стає забороненим, а рішення приймаються не самостійно. Зараз ми розповімо, як визначити, чи є ваш партнер патологічним ревнивцем, і як вчасно вберегти себе від "хворих" відносин, інформує Ukr.Media.

Цілковита "довіра"

Проявом цієї ознаки може бути бажання партнера знати усі паролі від телефону, соціальних мереж, комп'ютера і мати доступ до листувань з вашими близькими людьми. Це є нормальним, коли люди довіряють одне одному і показують особисті повідомлення, але така поведінка не має бути нав'язливою маніакальною ідеєю, особливо якщо йдеться про ваш особистий простір і свободу.

Постійний контроль

Він постійно хоче знати, де ви й з ким, втручається у ваш особистий простір і, звичайно ж, хоче контролювати ваш розклад. Дуже часто дівчата не звертають увагу на таку поведінку і приймають її за норму, приписуючи подібні прояви надмірній турботі.

Прояв образи і спроби маніпуляції

Якщо ваш партнер телефонує вам занадто часто і ображається, якщо ви з тих чи інших причин не відповідаєте на дзвінок, він починає засмучуватися і пізніше проявляти агресію на вашу адресу. За фактом ви отримаєте мільйон безпідставних претензій і стільки ж спроб маніпулювання. Головне — одразу ж дати відсіч і чітко позначити свою позицію, тому що, звикнувши до такого ставлення, у майбутньому складно адекватно сприймати здорові відносини.

Обмеження кола спілкування

Якщо партнер не дозволяє проводити час з подругами, вимагаючи приділяти час лише йому і ставити його на перше місце, то він патологічний ревнивець з нахилами маніпулятора. У більшості випадків це є властивим для усіх надмірно ревнивих осіб. Ви не бачите нічого небезпечного у затишному і нешкідливому вечорі у компанії дівчат, але він буде вважати інакше.

Агресія і бажання "розібратися у проблемі"

Сцени ревнощів скандали через ревнощі до кожної людини — один з найбільш тривожних дзвіночків. Партнеру здається, що усі на вас дивляться "якось не так". Це може бути тренер зі спорту, колега, друг або знайомий — у його уявленні усі є суперниками, а отже, і відчувати почуття ревнощів він буде до будь-кого. Потім йдуть постійні спалахи гніву і публічні звинувачення, скандали, які пізніше можуть перерости і у фізичне насильство.

Манія переслідування

Він стежить за вами: крок вліво, крок вправо — йому відоме кожне ваше пересування. Може здатися, що він знає про вас забагато, хоча спочатку така увага може навіть лестити, але цю цікавість точно не можна назвати "здоровою".

Постійні підозри

Партнер постійно і без попередження приїжджає у місця, де ви перебуваєте, переслідуючи одну мету, викрити вас у зраді. Іноді побачити кохану людину несподівано — дуже приємно, але, погодьтеся, дивно, коли вона поводиться таким чином постійно.

Побачити ці ознаки у поведінці вашого партнера дуже важливо, але крім них, варто звернути увагу й на свою поведінку та психологічні травми. Якщо ви опинилися у відносинах з патологічним ревнивцем, то потрібно чітко розуміти, що він не зміниться, і єдине, що ви можете зробити — припинити відносини.

Найчастіше ми самі залучаємо у своє життя ревнивців через власні інтереси і зиск. Жінки, що оточують себе такими чоловіками, у більшості випадків дуже ранимі, не є впевненими у собі і, заповнюючи недолік уваги, підсвідомо обирають партнера, який оточує своєю любов'ю, займає весь простір навколо, ревнує і не дає зробити жодного кроку без нього.

У будь-якому випадку травми найкраще опрацьовувати обом сторонам, оскільки і у першому, і у другому випадку — наявна травма партнерських відносин, яка походить з дитинства. Для повноцінних здорових відносин між чоловіком і жінкою необхідно розуміти, що ви є двома окремими і самостіними особистостями, і вам не треба нікому нічого доводити, у тому числі й собі. Тому головна робота — робота над собою, прийняття і любов. Щойно ви будете жити у гармонії, відносини з коханою людиною будуть наповнені теплом, повагою і щастям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *