Ці 6 фраз, почуті від чоловіка, мають насторожити будь-яку жінку

На думку психологів, представники сильної половини людства більш прямолінійні, ніж жінки. Тому чоловіки часто транслюють свої думки вголос. При цьому жінки не завжди правильно інтерпретують почуте, і звідси виникають проблеми, інформує Ukr.Media.

Згадує колишню до місця і не до місця

"Тобі, напевно, буде неприємно, але моя колишня теж полюбляє цю групу", "Мій пес ніколи так не радів моїй колишній дружині". Багатьом людям подобається та ж сама музична група. Теж саме стосується і його собаки. До чого тут ви і навіщо ці постійні порівняння з колишньою? Гарне питання, відповідь на яке звучить дуже просто: чоловік або ще не вийшов з відносин з колишньою, або йому відверто байдуже на ваші почуття. І у тому, і у іншому разі вам варто замислитися.

Розповідає про свою жадібність або про жадібність жінок

І у тому, і у іншому варіанті це не принесе нічого гарного. Звичайно, не усі чоловіки чесно зізнаються: "Я жадібний" — їх набагато менше. Тому не треба думати, що це кокетство, і переконувати його: "Ні, милий, ти не такий". Він такий, і він відразу попереджає, що на подарунки, нові речі, квіточки та інші приємні нісенітниці він витрачатися не буде. І якщо для вас усе це є важливим, краще не витрачати свій дорогоцінний час на нього. Якщо чоловік полюбляє поміркувати про жадібність жінок, то чекайте на рахунок навпіл і забудьте про залицяння та подарунки.

Часто згадує про маму

"Моя мама…", і далі йде розповідь про те, що вміє, робить, готує його мама. Безумовно, мама займає важливу частину життя будь-якого чоловіка, але, коли її стає багато у ваших розмовах, особливо на початку знайомства, це наводить на думку: чи не з маминим синочком звела вас доля-лиходійка.

Зізнається, що не може без вас

Зазвичай такі визнання йдуть за розлученням, сваркою, загалом, використовуються у якості примирення. Він каже: "Я без тебе не можу", ви відразу танете (адже ви теж не можете) і біжите йому назустріч з розкритими обіймами. Головне у цій історії — те, що розлучатися і миритися ви будете тепер часто, і щоразу він буде не в змозі жити без вас. Такому чоловіку весь час потрібні емоційне підживлення, загострення пристрастей, щоб він не міг, а потім примирення, і все добре, але недовго. Почуття трохи притупляються, і знову хочеться пристрастей. Виходять такі емоційні гойдалки. Якщо ви шукаєте у стосунках стабільності, то краще вибирати чоловіка, який може без вас, але не хоче, тому що саме з вами йому добре. Він емоційно доросліший і знає, що йому потрібне.

Стверджує, що ви найкраща

Компліменти завжди приємно чути. Але, на жаль, саме ця фраза, промовлена вашим обранцем, не обіцяє нічого гарного. "Ти найкраща!" — говорить він вам, і, погодьтеся, хочеться уточнити, зі скількома жінками він вас порівнює. Але навіть не це лякає, а те, що сьогодні ви найкраща, а завтра чи післязавтра він проведе новий порівняльний аналіз, і виявиться, що найкраща не ви, а якась інша. Пам'ятайте, що ця фраза свідчить про тимчасову номінацію.

Переживає за вас і хоче захищати

Усім без винятку жінкам мріється про одне: щоб коханий чоловік піклувався про них. І, звичайно, приємно почути від свого обранця, що він за вас хвилюється і переживає. Але все залежить від ситуації. Якщо ви підвернули ногу на рівному місці, нормальний чоловік не говорить про свої почуття, а поспішає вам на допомогу. Якщо чоловік просто хвилюється за вас і постійно натякає, що вас треба захищати, то це свідчить про те, що він або тривожна особистість, отже, у нього є проблеми, або намагається зробити вас слабкою, тобто підпорядкувати вас собі. З таким чоловіком краще бути дуже уважною. Нормальний чоловік не говорить про захист, а просто знаходиться поруч, підтримує і оберігає.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *