Ці 5 способів допоможуть швидко видалити з голови нав’язливу пісню, яка набридла

Багато людей зіштовхувалися з тим, що у голові протягом тривалого часу лунає одна й та сама пісня. Спочатку ніякого дискомфорту не виникає, проте далі ситуація ускладнюється. Вона заважає зосередитися на інших справах, інформує Ukr.Media.

Таким феноменом навіть зайнялися вчені. Вони провели дослідження і зробили висновок, що застрявати у голові може будь-яка пісня. Головне те, що людина її повністю не знає, а десь просто почула. Наш мозок не може її викинути, адже інформація незакінчена. Тому вона повторюється знову і знову. Не усі знають, але існує кілька способів, які можуть допомогти від неї позбутися.

 • У першу чергу варто обов'язково дізнатися, яка саме пісня застрягла у голові. У цьому прийдуть на допомогу інтернет і різні пошукові програми.
 • Варто обов'язково знайти повну версію треку.
 • Третім кроком буде прослуховування пісні. При цьому фахівці рекомендують зосередити свою увагу саме на музиці і словах. Паралельно займатися чимось іншим не варто, інакше існує ризик ще сильніше закріпити пісню у голові.
 • Після цього варто зайнятися чимось таким, що захоплює усю увагу. Вчені пропонують розгадування кросвордів або інших завдань. Однак людина може вибрати й інше заняття.
 • Якщо усі ці способи не допомогли, то існує останній. Просто потрібно поставити свої улюблені пісні, і слухати їх. Можливо, через деякий час мозок забуде набридливу пісню, і життя стане колишнім.
 • Вчені з'ясували, що такий феномен зустрічався у кожної другої людини. Тому у ньому немає нічого страшного.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *