Чому зникає кохання до партнера: 9 основних причин

На початку багатообіцяючих відносин із закоханістю пов'язано дуже багато приємних відчуттів. Однак іноді приходить час, коли потяг до партнера починає вщухати. Він може припинити виглядати у наших очах привабливим, а усе, що він робить або говорить, може нас засмучувати. Ми розповімо про 9 причин, чому люди припиняють кохати своїх партнерів, інформує Ukr.Media.

З ним стало занадто нудно

Будь-які відносини можуть здаватися нудними після того, як ви та партнер прожили разом багато років. Звичними стають манера спілкування і теми для розмови, прояви почуттів, повсякденні справи. Якщо занадто довго нічого не змінюється і у стосунках немає ніякої "іскри", люди мимоволі замислюються, чи дійсно вони хочуть бути поруч зі своїм партнером і чи кохають його.

Якщо відносини перетворюються на рутину, то треба знайти нове хобі, яким ви з партнером зможете займатися разом. Наприклад, взяти уроки музики, навчитися чомусь новому або поїхати у відпустку.

Через нестачу спілкування у відносинах

На початку кожних відносин ви розумієте, що не можете прожити жодного дня без спілкування зі своїм партнером. Ви помічаєте, що проводите час, говорячи про свої улюблені серіали, їжу, спорт, мрії, страхи і ще на безліч важливих та не дуже тем.

Але з часом спілкування скорочується, і тоді ви з партнером починаєте віддалятися одне від одного. Розмови більше не здаються чимось значним і життєво необхідним.

У ці моменти ми починаємо сумувати за обміном ідеями зі своїм партнером, розмовами про випадкові речі, а ще відчуваємо себе незрозумілими. Якщо нам занадто довго не вистачає спілкування, ми можемо припинити кохати.

Потрібно знайти час, щоб посидіти зі своїм партнером і обговорити цю проблему. Спробуйте у всьому розібратися. Спокійно висловіть свою думку і дозвольте партнеру висловити свою, щоб вирішити, як зміцнити ваші відносини і спілкуватися більше.

Через те, що зустріли когось іншого

Момент, коли ми починаємо уявляти себе з кимось іншим — це момент, коли ми припиняємо кохати.

Це починається, коли наші думки більше не зайняті образами партнера — у них "оселяється" зовсім інша людина. Тоді ми думаємо про те, як побудувати майбутнє з цією новою людиною.

У якийсь момент у відносинах кожної пари хтось один або обидва можуть опинитися у ситуації, коли вони вважатимуть когось більш привабливим. Це може бути навіть схоже на закоханість. Ця людина може робити те, на що ми чекаємо, але не отримуємо від партнера поруч — приділяє більше уваги, купує подарунки, робить гарні компліменти і т. д. Усе це може бути причиною привабливості сторонньої людини для нас.

Вам залишається вирішити, чи варто обирати цю людину і чи дійсно ви припинили кохати свого партнера.

Через зраду і брехню

Якщо ви помічаєте, що брешете партнеру через дрібниці, які вимагають чесних відповідей, слід замислитися про причини, чому ви так чините.

Коли нас незліченну кількість разів ловлять на зраді або нечесності, це підриває довіру партнера. Такі вчинки змушують його сумніватися у нашому коханні і майбутньому. Тоді поступово людина може припинити кохати.

Багато людей недооцінюють біль і шкоду, які може заподіяти емоційна зрада, навіть якщо ніколи не було нічого фізичного.

Завжди залишайтеся чесними з партнером. Наскільки б важко це не було. Чесність є життєво важливою у будь-яких відносинах, вона зміцнює довіру. Краще зміцнювати довіру, ніж відновлювати її або розлучатися з коханою людиною.

Через неповагу партнера

Повага — це те, чого усі жадають не лише через любовну цікавість, але й від відносин з людьми взагалі.

Відчуття неповаги може змусити нас припинити кохати близьку людину. Воно може проявлятися по-різному.

У більшості випадків можна сказати, що слова, якими обмінюються обидві сторони у неповажних відносинах, завдають біль і залишаються у пам'яті надовго. Коли їх накопичується забагато, почуття згасають, і ми більше не хочемо перебувати поруч з тим, кого кохали.

Через невпевненість у собі

Багато людей у відносинах часто є невпевненими у собі, особливо у тих випадках, коли їх партнери більш привабливі або успішні. Вони завжди знаходять спосіб знайти привід для тривоги або вигадати у своїй голові сценарії, які можуть ніколи не здійснитися.

Ця невпевненість часто призводить до ревнощів і недовіри.

Більшості людей не подобається, коли їх партнери надмірно їх контролюють і ревнують. Через це почуття кохання і довіри може перерости у роздратування і відштовхнути від ревнивого партнера.

Через нерозуміння

Обидва партнери повинні мати здатність конструктивно долати проблеми і непорозуміння. Коли вони не можуть знайти вирішення проблем, кохання у підсумку зникає.

Згадайте, що ваш партнер не вміє читати думки. Тому варто говорити про те, що ви відчуваєте, і намагатися вести по-справжньому конструктивний діалог про те, як вирішувати труднощі. Також варто припинити ігнорувати і йти від серйозних розмов: лише обговорення та діалог здатні допомагати відносинам і людям зростати у них, розуміти одне одного.

Через незадоволеність інтимним життям або його відсутність

Один із способів зблизитися зі своїм партнером — це секс. Він допомагає відчути близькість і зміцнити відносини.

Не соромтеся розповідати партнеру про свої бажання, а також говорити про проблеми інтимного життя. Коли пара не може розв'язати проблеми, які пов'язані з сексом, з'являється висока ймовірність того, що хтось із партнерів почне шукати його поза відносинами.

Через велику кількість конфліктів

Трапляється таке, що партнери постійно сваряться. Замість того, щоб визнати свої помилки, кожна зі сторін звинувачує іншу у розпалюванні конфліктів. Це також може бути причиною, через яку люди припиняють кохати своїх партнерів.

Коли люди сваряться, вони часто висловлюють своє розчарування у будь-який можливий спосіб. Вони буркочуть, скаржаться на дрібниці, кажуть одне одному грубощі замість того, щоб намагатися розв'язати проблеми.

Люди можуть відчувати, що припинили кохати, якщо їх постійно у чомусь звинувачують або роблять причиною сварок. Вони навіть схильні приховувати це від партнера і продовжувати відносини, які з часом дедалі більше їх обтяжують. Зрештою, рано чи пізно вони припиняються.

Ще раз відзначимо, що будь-які відносини будуються на довірі, діалозі і вирішенні конфліктів. Тому важливо приділяти цьому увагу, а не просто звинувачувати свого партнера у недосконалості і висловлювати претензії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *