Чому спати окремо від партнера це нормально, а іноді й корисно

Спільне використання ліжка є звичайною справою в більшості родин, окремі ліжка — ознака кризи. Довгий час було не прийнято спати разом: це правило виникло на початку 19-го століття. Тепер в окремих спальнях погана репутація — вони її точно не заслуговують, інформує Ukr.Media.

Легше засинати

Ви хочете почитати перед сном, а партнер може заснути тільки при включеному телевізорі? Таких прикладів багато. З окремими спальнями, це не проблема — вони задовольняють індивідуальні побажання. Це запобігає сваркам та поганому настрою на ранок.

Втеча від хропіння

Якщо один із партнерів хропе в кімнаті, засипання стає неможливим. Хропіння — не рідкість. Нервові шуми не повинні обтяжувати відносини, дві спальні дійсно мають сенс.

Більше пристрасті

Пари, які перебувають на відстані, знову відчувають пристрасть один до одного. Окреме ліжко, всупереч усім забобонам, викликає більше вогню. Проводити час разом у ліжку стає чимось особливим.

Неспокійний сон

Постійне перевертання партнера неможливо витримати в довгостроковій перспективі. На жаль, є люди, з надзвичайно неспокійним сном.

Час самотності

Особливо коли є діти, і ви рідко буваєте одні. Тоді кілька годин самотності коштують золота. Вони необхідні для розслаблення і "підзарядки батарейок".

Жінкам простіше

Поведінковий біолог Джон Диттам і команда дослідників з Віденського університету, опублікували дослідження «Гендерні відмінності внутрішніх годин при впливі навколишнього середовища». Підсумок: окреме ліжко краще через відмінності між статями — внутрішні годинники не однакові для жінок і чоловіків.

Жінки краще сплять без партнера.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *