Чому люди часто хворіють напередодні дня народження та як обійти недуги стороною

День народження, напевно, улюблене свято всіх людей на планеті. Іменинники ретельно до нього готуються, чекають гостей, тому організовують його найкращим чином. Однак також слід зауважити, що перед цим днем багатьох людей відвідує відчуття тривоги або нудьга. Психологи пояснили, чому люди часто стикаються із захворюваннями напередодні свого дня народження, і які заходи потрібно вжити, щоб обійти недуги стороною, інформує Ukr.Media.

Чому люди часто стикаються із захворюванням напередодні дня народження

Для багатьох людей стан туги перед днем народження — це нормальний стан. Зазвичай, такі люди схильні до іпохондрії, підвищеної тривожності, почасти до перфекціонізму, невпевненості в собі, — говорять психологи з сімейних відносин.

Вони також стверджують, що особлива увага до святкової події стає причиною розвитку пригніченого стану, так як більшість людей напередодні дня народження аналізують своє життя. А якщо підведені підсумки мають негативний характер, це їх сильно засмучує.

Крім того, перед днем народження людина переживає, чи всі гості зможуть до неї прийти на свято, як воно складеться, чи привітають його по телефону друзі, які живуть далеко, або хтось зовсім про них забув. Такі думки ще більше можуть погіршити пригнічений стан.

Всі труднощі, які пов'язані з днем народження, будь-то фінансові або психологічні, призводять до стресу. Через нього у людини може з'явитися втома, апатія до всього, поганий настрій і навіть поява невпевненості в собі. В кінцевому підсумку майбутній іменинник може обмежити спілкування з близькими або з друзями і перебувати в депресивному стані якийсь час. А пригнічений стан негативно впливає на захисні функції імунітету, що може привести до захворювання.

Як захистити себе від захворювання в свій день народження

Знизити градус очікуваного і трохи знецінити саму ідею свята. Ваша значущість у власних очах ніяк не пов'язана з кількістю тих, хто вам подзвонить в цей день з привітаннями або прийде на організоване вами торжество. Вчіться будувати реалістичні плани напередодні дня народження — це допоможе вберегтися від отримання розчарувань, — радять психологи.

Навіть якщо якісь ситуації підуть не за планом, потрібно розуміти, що це тільки зміцнить вашу впевненість в собі. Також фахівці нагадують про те, що потрібно навчитися розслаблятися і більш поверхово ставитися до такої події, як день народження.

І не забувати, що головне для будь-якого іменинника — це отримати у власний день народження задоволення від життя. У цей день можна собі дозволити бути трохи більшим егоїстом, але зберігати розумність. А ще важливо пам'ятати, що день народження, як і будь-який інший день, проходить — це означає, що після нього залишаться тільки спогади, і від вас залежить, якими вони будуть, — кажуть психологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *