Чому жінки за 50 прагнуть спати одні, навіть якщо вони у шлюбі

Люди зазвичай представляють старість за фільмами і старими романами, що подружжя мирно сплять в одному ліжку до похилого віку. Виявляється, реальність зовсім інша, інформує Ukr.Media.

Близькі люди, які нещодавно боялися відпустити один одного навіть уві сні, розходяться по різних ліжках, а при можливості навіть кімнатах.

Якщо поговорити про це з жінками старше п'ятдесяти, чого тільки не розкажуть. Але сенс завжди один: спати окремо, а поруч з чоловіком іноді полежати в обнімку, наприклад, за серіалом.

Ось деякі причини:

Деякі пари говорять, що справа в почуттях. Точніше, в їх відсутності. Мовляв, битовуха заїла, хочеться хоч вночі побути у власному житті, без чужої вже людини поруч.

Інші зізнаються: справа в конфлікті сов і жайворонків. Різні ритми, різні графіки вимагають різного сну. Хочеться дати коханій людині відпочити по-людськи, та й самим відіспатися.

Ще одна причина — хропіння, хтось уві сні крутиться, штовхається.

А багатьом просто потрібно побути насамоті з собою.

Іноді хочеться перезавантаження, відпочити один від одного, пережити якийсь невирішуваний конфлікт. Головне тоді — не затягувати роздільний сон до повного роз'їзду.

Але багато подружжя зізнаються: варто було їм розбігтися по різних ліжках, як налагодилася близькість, покращилося самопочуття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *