Чому фахівці забороняють закривати дверцята пральної машини, навіть якщо вона порожня

Є такі педантичні люди, які не терплять криво лежачої скатертини, нерівно висячої картини, а не поставлений належним чином стілець змушує нервувати. Залишити дверцята машинки відкритими — це взагалі щось з області наукової фантастики. Але насправді це в інтересах будь-якої господині — зачиняти дверцята тільки на час прання.

Перше, що пояснюють експерти, приїжджаючи лагодити машинки — дверцята просто необхідно залишати відкритими, якщо пралка не працює. Якщо вони щільно закриті протягом декількох годин або днів, можуть виникнути найрізноманітніші проблеми.

Наприклад, всередині посилено починають розмножуватися бактерії і рости цвіль. Адже насухо витерти машинку зсередини ви ні за що не зможете. Волозі нікуди випаровуватися, тому вона стає живильним середовищем для бактерій і грибків, інформує Ukr.Media.

"Утворюються скупчення бактерій і бруду, які стають з часом справжньою проблемою. Найчастіше доводиться міняти ущільнювачі на дверцятах. Але ж цього можна уникнути, просто залишаючи дверцята прочиненими", — повідомили фахівці.

Крім проблем з ущільнювачами з'являється ще й неприємний запах. І якщо в чистій машинці можна безстрашно залишити мокру білизну на 8-12 годин, то в тій, де розрослися колонії бактерій, воно стане затхлим вже через 3-5 годин. Цю статистику цілком серйозно вивели фахівці.

Протягом 8-12 годин малоймовірне виникнення цвілі та небажаного запаху у білизни. Якщо білизна залишається в машині на довший термін, її необхідно випрати повторно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *