Чому чоловіки зраджують, але не йдуть

Важко уявити гіршу ситуацію у стосунках, ніж зрада. При цьому багато чоловіків готові міняти коханок як рукавички, але від улюбленої дівчини чи навіть дружини йти не збираються за жодних обставин. Психологи пояснюють, у чому причина такої поведінки партнера, інформує Ukr.Media.

Чоловік надто прив'язаний до постійної жінки

Не слід плутати глибоке почуття любові та прив'язаність — це не одне й те саме. Як стверджують психологи, прив'язаність у більшості випадків ніяк не заважає чоловікові вирушати на пошуки нових відчуттів.

«Чоловік не може відмовитися від постійної партнерки, тут може бути багато причин — від психологічних до соціальних. Але і пропустити повз привабливих жінок він також не збирається, так він підтримує своє его, яке в таких стосунках часто страждає».

Чоловіка підбадьорює велика кількість зв'язків

Багато людей не можуть жити без адреналіну у всіх сферах життя. Часто близькість стає одним з головних джерел цього гормону. Чоловіка просто захоплює відчуття небезпеки, що його можуть розкрити.

«У такій ситуації партнер не відчуває, що живе, якщо в його житті регулярно не з'являється нова жінка, з якою він вступає в інтимну пригоду. При цьому варто розуміти, що в цьому випадку від чоловіка не добитися серйозних стосунків — ви потрібні йому для закриття емоційної діри».

Чоловікові просто соромно зізнатися

Як не дивно, але зрадник часто відчуває почуття провини перед дружиною чи постійною партнеркою. Що, правда, це не заважає продовжувати пригоди на стороні.

«Коли чоловікові соромно, він нерідко робить широкі жести — дарує раптові хороші подарунки, поводиться ідеально та справляє враження партнера на заздрість. Не варто обдурювати себе — можливо, чоловікові дуже соромно за якийсь проступок, і він намагається всіма силами загладити провину».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *