Чоловік подарував дружині на день народження подарунок, але дівчина не зраділа — він зруйнував їх родину

Чоловік підготував на день народження своєї дружини величезний згорток, але, коли радісна дівчина продралася крізь всі верстви упаковки, її веселощі стрімко випарувалися — цей подарунок зруйнував їх родину і позбавив її будинку. Багато користувачів мережі вирішили, що хлопець зробив огидний вчинок, зіпсувавши день народження своєї дружини, але з цим погодилися не всі. Адже, на їхню думку, в тому, що дівчина з дочкою опинилися на вулиці, винна лише вона сама, інформує Ukr.Media.

Героїню ролика, на її день народження чекав подарунок, який не лише зіпсував їй день, але і залишив її без даху над головою. Хоча починалося все досить невинно — чоловік підніс дівчини величезний згорток.

"Що це таке? Там нічого не трясеться… це не схоже на моє намисто!".

Дівчина розпаковувала шар за шаром, поки не виявила кілька листків паперу. Вона будувала радісні припущення про те, щоб це все могло означати.

"Папір? Краще б це були білет у Дубаї на два тижні!".

Але коли вона прочитала зміст паперів, веселощі швидко пропали з її обличчя. А чоловік пояснив, що це — ДНК — тест на батьківство, завдяки якому він з'ясував, що дитина дружини — не його донька.

"Навіщо ти зробив це сьогодні, з усіх днів?".

Дівчина в сум'ятті спробувала дізнатися у хлопця, навіщо він так з нею вчинив в день її народження, але той просто пояснив, що хотів, щоб вона знала, що йому все відомо. А після зажадав, щоб вона разом з дівчинкою покинули його будинок.

Користувачі мережі відреагували на відео неоднозначно. Багато хто вважав, що чоловік повівся бридко і не повинен був так чинити ні зі своєю дружиною, ні з її дочкою.

  • "Мужик — [погана людина]! Три роки. Три роки він був у житті дитини як тато. Чому, якщо сумніваєшся у вірності, не зробити тест відразу? Чому, якщо через стільки років дізнався, не пробачити заради дитини, якщо у шлюбі косяків не було? Чому ніхто не думає про дитячі серця в цей момент? Я розумію, що він засмучений, і він має на це право. Але ти ростив цю дівчинку три роки як батько, і вона любить тебе як тата і не знає іншого. А тепер ти позбавляєш маленьку дівчинку тата. Це огидна ситуація. У вас було три роки, щоб зробити тест".
  • "Так, ситуація заплутана, але… жахливо, що дівчинці теж доведеться через це пройти. Дочка тепер страждає за помилку матері? Мені боляче думати про те, як ця дівчинка буде жити далі. Сумна ситуація".

Але безліч користувачів встало на захист хлопця. Адже у всьому, що сталося, на їхню думку, винен не він, а його дружина.

  • "Вона звинуватила його: Чому ти це зробив?".
  • "Вона емоційно на нього тиснула: Вона тебе любить, ти її тато".
  • "Вона розіграла з себе жертву: Чому з усіх днів — саме в цей?".
  • "Жодного вибачення".
  • "Всі кинулися жаліти жінку і дитину… Ну а яке було мужику дізнатися, що, виявляється, він не тато і не щасливий чоловік, а Рогоносець, який годує чужу личинку… значить баба зраджувала його і до нього, і з ним, і зараз не відомо з ким… на місці мужика я б теж так вчинила. Тобто під чужим мужиком валятися вона мала право, і потім повісити чужу дитину на законного чоловіка, а він повинен це терпіти? Поставте себе на його місце. Вона йому брехала".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *