Через ці 4 причини не варто заздрити жінкам, які посіли роль коханки

Вони стають причиною сварок, розпаду родин і змушують людей, які колись обожнювали одне одного, піти різними шляхами. Їх ненавидять жінки і про них періодично замислюються чоловіки. Сьогодні ми говоримо про коханок. Цікавим є те, що деякі жінки заздрять коханкам (якщо вони, звичайно, не втручаються у їх родину), зазвичай, об'єктом заздрощів стає дівчина, якій вдається розпочати роман із забезпеченим чоловіком, який робить їй дорогі подарунки. Але чи розумно заздрити жінці, якщо їй доводиться постійно контролювати свої емоції і вигадувати нові історії для друзів та рідних? Ми так не вважаємо. Ми розповімо про чотири причини, які переконають вас у тому, що доля третьої у відносинах не варта заздрощів, інформує Ukr.Media.

Згаяний час не повернути

Яким би чином не запевняв жінку чоловік, якщо інтрижка триває роками, ймовірність, що родина зруйнується заради того, щоб чоловік зміг побудувати родину з коханкою, дуже мала. Зазвичай, чоловікові достатньо того, що у нього завжди є місце, куди він може від'їхати з домівки, якщо з дружиною виникли розбіжності. Але настільки ж легко чоловік повернеться назад додому, залишивши коханку мучитися та очікувати на наступну зустріч. Чи можна позаздрити жінці, яка витрачає час на ілюзії?

Життя на других ролях

Чоловік створює стосунки з іншою жінкою, коли побут і одноманітність життя починають поглинати дедалі швидше. Коханка у очах чоловіка — жінка, з якою можна цього побуту уникнути і відпочити так, як неможливо з дружиною з різних причин. Серйозних планів чоловік не будує, а тому дружина і її бажання завжди будуть більш пріоритетними. Коханка завжди погодиться допомогти, а таке положення влаштує не кожну жінку.

Постійний невроз

Головний мінус у ролі коханки — у неї немає ніякого статусу. Про її існування не повинні знати ані родина, ані друзі, ані колеги чоловіка, а це означає, що доведеться переховуватися, уникати спільних фото, на яких дуже хочеться пригорнутися до свого чоловіка, але не можна. Будь-якій жінці важливо розуміти, що у неї є підтримка, але одружений чоловік не може її дати лише тому, що він цілком залежить від своєї родини, а це означає, що вирватися у будь-яку хвилину на допомогу своїй подрузі він не може. Коли почуття незахищеності починає набирати обертів, все може закінчитися нервовим зривом і великою сваркою, яка призведе до розставання з коханкою, але чоловіка це анітрохи не засмутить — одну коханку можна легко замінити на іншу.

Неможливість проявити почуття

Для чоловіка коханка — протилежність дружини, яка може поскаржитися, поскиглити у міру, у деяких моментах напружити свого чоловіка. Подібна поведінка з боку коханки буде швидко припинятися чоловіком. Зрештою усі свої ніжні емоції коханка змушена заховати подалі і намагатися не дратувати чоловіка, який шукає розслаблення у руках своєї другої жінки. Якщо жінка свідомо погоджується на "нелегальні" відносини, вона повинна підготуватися до того, що вона завжди буде під впливом настрою та бажань чоловіка. Отже, тут немає чому заздрити. Чи не так?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *