Челендж подруг з присідань по 1000 разів завершився госпіталізацією до лікарні

Подружки вирішили позмагатися в присіданнях, але цей челендж виявився не таким вже нешкідливим. У студенток вийшло впоратися з завданням, але результатами стали не ідеальні форми, а лікарняні ліжка. Мета гарна, але от методи підкачали, інформує Ukr.Media.

Ні для кого не секрет, що присідання — це ключ до ефектних форм. Але дві студентки з Китаю довели, що надто багато вправ за один раз можуть не тільки не допомогти зробити тіло ідеальним, але і завдати шкоди здоров'ю.

Дві кращі подружки вирішили влаштувати змагання через відеозв'язок, але ця безневинна витівка виявилася не такою вже і безпечною, як могло здатися на перший погляд.

Одна зі студенток, 19-річна Тан, розповіла, що 10 липня вона і її подруга зідзвонилися і жартома вирішили перевірити витривалість кожної. Несерйозна витівка стала набирати обертів, коли подружки задумали по черзі присісти по тисячі разів.

Тан не звикла до фізичних вправ, але дух авантюризму її пересилив. Дівчата вирішили виконати завдання, яке самі ж перед собою поставили, але ніхто з них і подумати не міг, чим закінчиться ця ідея.

Кожній з дівчат так не хотілося поступатися (та й думка про накачані м'язи приємно гріла), що обидві впоралися із завданням. Правда, на це потрібно витратити цілих три години, але ідеальні форми того варті. Проте вже через кілька днів стало зрозуміло, що змагання можуть вийти подружкам боком. За словами Тан, їй стало недобре, але вона не одразу зрозуміла, що відбувається.

  • Я відчула себе недобре, як тільки прокинулася. У мене дуже боліли ноги, я не могла їх зігнути. Я відчувала страшенну слабкість і не могла ворушитися.

Студентка зателефонувала до лікарні та викликала лікарів, які з'ясували, що у дівчинки травмовано м'язи, а їх вміст, включаючи м'язовий фермент, випускається в кровотік.

Дівчину доставили до реанімації, а доктор Лі Нін з медичного центру розповів, що ситуація була критична.

  • Рівень міоглобіну у пацієнта був настільки високий, що перевищив найвищі показники на медичному обладнанні.

Такий стан може виникнути після падіння або автомобільної аварії, ураження електричним струмом, удару блискавки, опіку третього ступеня, вживання заборонених речовин, теплового удару, бактеріальних інфекцій або періодів екстремальних фізичних навантажень. Лікарі суворо забороняють надмірно навантажувати себе фізично.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *