Бути відданим своєму партнеру – це щось більше, ніж просто зберігати вірність

Бути відданим своєму партнеру – це щось більше.

Бути відданим своїй другій половинці означає набагато більше, ніж просто зберігати їй вірність. Це більше, ніж просто протистояти спокусі пофліртувати з якимось гарячим хлопцем або дівчиною за барною стійкою. Це набагато більше, ніж просто видалити зі свого телефону додатки, для знайомства. І більше, ніж просто пообіцяти провести з цією людиною весь залишок свого життя, інформує Ukr.Media.

Говорячи про свою відданість, ви тим самим підтверджуєте, що готові вкладати у ваші стосунки всі свої зусилля і час. Що заради своєї другої половинки ви не боїтеся пожертвувати пріоритетами, потребами і бажаннями. Що ви готові залишити свою зону комфорту і докласти додаткові зусилля заради емоційної задоволеності, впевненості в собі і почутті безпеки вашого партнера.

Відданість своїй другій половинці означає постійний пошук в собі сил, щоб впоратися з проблемами у відносинах, як тільки вони з'являються, а не вдавати, що їх не існує, тим самим дозволяючи їм наростати і поступово руйнувати ці відносини.

Бути відданим своєму партнеру значить бути завжди вірним своєму слову. А ще це означає виконувати дані обіцянки, докладати зусилля для того, щоб завоювати його довіру, і постійно доводити йому, що ви цього варті.

Відданість означає завжди бути поруч, коли ваша друга половинка вас потребує. Надавати їй допомогу і підтримку і не залишати її наодинці зі своїми тривогами або стражданнями. Підставити своє плече, обійняти. Бути найбільш відданим шанувальником, кращим другом, коханцем і співучасником злочину.

Бути відданим означає вірити у свого партнера і мотивувати його продовжувати працювати над собою і розвиватися. Заохочувати його досягати омріяних висот і реалізовувати найбожевільніші мрії. Нагадувати про необхідність вірити в себе, коли в неї більше ніхто не вірить.

Відданість – це усвідомлювати цінність свого партнера самому і говорити йому про неї

Відданість передбачає, що ви поділяєте життя на двох. Ви приймаєте один одного такими, які ви є. Ви поважаєте ідеї і думки один одного, незалежно від того, наскільки вони різні.

Бути відданим означає дарувати своєму партнеру почуття свободи і можливість відкрито ділитися з вами своїми глибинними тривогами, страхами і таємницями.

Бути відданим означає дозволити своїй другій половинці розкрити перед вами свою душу і показати всі свої слабкі сторони. Дати партнерові зрозуміти, що він ніколи не стане об'єктом вашого осуду або принижень за його слабкості або помилки. Що поруч з вами він може бути собою.

Відданість означає, що ви ставитеся до коханої людини з добротою, співчуттям і повагою. Що вас хвилюють його почуття, потреби і бажання. А ще бути відданим означає показувати, як багато він для вас означає, оберігати його серце і дарувати йому відчуття безпеки.

Бути відданим – це не тільки проводити зі своїм партнером час. Ви повинні враховувати його у своїх планах на майбутнє, куди входить створення сім'ї і спільне життя. Бути відданим – значить старіти на очах один у одного.

Бути відданим означає прийняти той факт, що у своїх стосунках ви двоє будете стикатися з безліччю труднощів, проблем і випробувань. А ще це означає, що ви впевнені у своїй здатності подолати всі ці негаразди спільними зусиллями.

Бути відданим значить любити свого партнера щиро і всім своїм серцем. Любити безкорисливо, пристрасно і без будь-яких умов. Підтримувати між вам іскру, не приховувати своїх почуттів і безстрашно боротися за свою любов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *