Бюджетний домашній засіб від пилу з гарантованим результатом

Пил — явище позасезонне. Влітку його, звичайно, значно більше, але і взимку вистачає. Він осідає на меблях та інших поверхнях із завидною постійністю. Витирати пил з вертикальних поверхонь щодня досить втомлює. Уникнути цього можна без особливих витрат, приготувавши самостійно ефективний гель. Всього-то і потрібно: з'єднати звичайну воду і кондиціонер для волосся. Головне — знати, як це правильно зробити, інформує Ukr.Media.

Обов'язковою умовою є наявність ємності з пульверизатором, бо на виході ми отримуємо гель, що володіє якостями антистатика. Додатковим плюсом диво-засобу є те, що він не залишає розводів, а меблі після обробки виглядають новіше. Завдяки кондиціонеру, до складу якого входить силікон, на поверхні створюється захисна плівка, і порошинки просто пролітають повз.

Зробити гель гранично просто. Спочатку додаємо в пляшку Кондиціонер, а потім заливаємо воду і перемішуємо. На 500 мл води знадобиться 2-2.5 столових ложок кондиціонера. Отримана в результаті рідина і є робочим розчином. Воду заливаємо не до самого верху, а з відступом на 2 пальці.

Далі залишається лише нанести засіб в потрібних місцях, а потім стерти його за допомогою сухої ганчірки.

Результат вражає, після обробки не залишилося жодного розвода, а лакована поверхня знову придбала характерний блиск.

Використовувати гель можна на різних поверхнях, він дійсно працює. Висновки робити вам, вирішувати, чи використовувати такий засіб при збиранні — теж.

Більше подробиць, що стосуються приготування і використання гелю від пилу в відео:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *