Батькам тривалий час не вдавалося нормально розчесати волосся доньки, поки вони не дізналися про її особливість

Протягом дев'яти років дівчинка не знала, що таке спокійне і безболісне розчісування або пряме волосся. При цьому батьки намагалися привести її зачіску до ладу усіма зусиллями. Винна у тому — рідкісна генетична особливість, яка проявляється у дитячому віці, інформує Ukr.Media.

Алекс і її чоловік Марк з британського міста Дербі не надавали великого значення незвичайному волоссю своєї молодшої доньки Лайли Грейс, коли вона була зовсім ще маленькою.

Нехай волосся дівчинки й відрізнялося від м'яких кучерів її сестри, яка була лише на півтора року старшою, батьки списували усе на дитячий пушок.

Усе змінилося, коли Лайлі Грейс було близько чотирьох років. Нове світле волосся раптово стало рости шаленими темпами, і Алекс зрозуміла, що просто не може впоратися з ним: ані розчесати, ані укласти.

Кожна спроба якось здолати неслухняну гриву оберталася провалом, і маленька Лайла Грейс вже просто впадала в істерику, коли бачила маму з гребінцем.

Дорослі перепробували сотні бальзамів і кондиціонерів, але вони не допомогли. Найскладніше їм було, коли дитина почала порівнювати себе зі старшою сестрою і питати, чому у неї не таке слухняне і звичайне волосся.

Діагноз поставив лікар, коли дівчинка потрапила до дитячої лікарні з іншим захворюванням. Педіатр з подивом зазначив, що більше 20 років не бачив подібного.

Він пояснив стурбованим батькам, що у Лайли Грейс рідкісний синдром волосся, що не розчісується. Це генетична особливість, за якої стрижень волосини має не круглу форму, а аномальну — трикутну або у формі серця.

Чим старшою ставала дівчинка, тим легше їй було звикнути до своєї особливості. Попри хворобливі ранкові години і спроби зачесатися, Лайла Грейс все ж таки полюбила свої пухнасті кучері, які зробили її шкільною знаменитістю, розповідає Алекс.

"Вона іноді навіть обіймає своє волосся, показуючи, наскільки сильно ним дорожить. Діти у школі його просто обожнюють, а усі старші хлопці не втомлюються нагадувати їй, що така зачіска — її особливість".

Правда, після того, як Лайлі Грейс виповнилося дев'ять, ситуація для батьків почала поліпшуватися.

Потроху неслухняне волосся почало здаватися, і його дедалі частіше вдається приборкати та зібрати у подобу справжньої зачіски. Лікарі кажуть, що з роками волосся Лайли Грейс стане лише слухнянішим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *