Багатодітна мати виховує своїх дітей за власною методикою, зміст якої сподобається не усім батькам

Жінка з Австралії поділилася деякими подробицями про виховання своїх дітей, але багатьом людям вони навряд чи сподобаються. Методи мами виявилися дивними та навіть можуть серйозно зіпсувати здоров'я дітлахів. Втім, сама жінка анітрохи не переймається через це і впевнена, що все робить правильно, інформує Ukr.Media.

Мати шістьох дітей Констанція Хол відома тим, що веде акаунт в Інстаграм і сторінку у фейсбуці, де публікує фотографії свого життя, за яким стежать мільйони шанувальників. А нещодавно вона поділилася з громадськістю кількома методами виховання малечі вдома.

Річ у тім, що Констанція забороняє дітям митися щодня і дозволяє їсти руками. А ще мама зовсім не проти, якщо малюки не помиють руки перед обідом. Той факт, що на їх брудних долонях можуть бути мільйони небезпечних мікробів, Хол не бентежить.

"Їм не потрібно приймати ванну або душ щодня. Вони можуть пропускати цю частину щоденної рутини. Я знаю, що люди більш привабливі, коли вони чисті і свіжі, але, якщо вони будуть немитими, то це не вб'є їх."

У виправдання своїх методів багатодітна мати часто посилається на інші культури або на давні часи. За її словами, люди споконвіку їли руками, адже у давнину не було столових приборів, і у цьому немає нічого страшного.

"Люди їли, тримаючи руки на одній тарілці. Їда повинна бути приємним дійством, який ви поділяєте зі своїми дітьми."

А ось у твіттері думки щодо методів Хол розділилися. Деякі вважають, що це вже занадто.

  • О боже. Брудна жінка. Проте тепер у неї достатньо часу, щоб вести свій блог.

Але окремі коментатори не вбачають у її діях нічого злочинного.

  • Ну, принаймні, це чесно. На відміну від мого досвіду, коли деякі люди казали мені, що від мене смердить, хоча це було не так. А я досить сильно бризкався дезодорантом.

На окрему увагу заслуговує раціон харчування дітей Констанції. Жінка стверджує, що малюки за власним бажанням не їдять їжу, яка у всьому світі вважається корисною, і, попри це, вони "абсолютно здорові".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *