Англієць замовив в супермаркеті яблука, але отримав iPhone

50-річний Нік Джеймс з Туікенема (передмістя Лондона), як завжди, забирав свої покупки в місцевому магазині. Але коли він відрив пакет з продуктами, він був шокований, інформує Ukr.Media.

Всередині замість яблук лежала коробка з Apple iPhone SE. Співробітники супермаркету згадали, що в пакеті чоловіка чекатиме сюрприз, але він думав про якусь приємну дрібницю, а не про новий смартфон.

"Я очікував, що сюрпризом стане пасхальне яйце або щось в цьому роді. Я був трохи шокований, якщо не сказати більше", — каже Нік.

Виявилося, що заміна яблук айфоном, це зовсім не помилка співробітників, а частина акції «Суперзамінники», яка триватиме до неділі (18 квітня).

Ця акція існує не перший рік, але раніше продукти замінювалися недорогими і часто непотрібними товарами. Однак цього року магазин вирішив замінювати товари на техніку, наприклад, яблука на Apple iPhone SE, шоколадний напій Galaxy на Samsung Galaxy Watch 3, міні-чеддери (сирні палички) на Apple iPhone 12 Mini і т. д.

Покупці можуть отримати шанс на сюрприз в пакеті з продуктами, зробивши замовлення. Переможці вибираються випадковим чином.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *