5 простих кроків до довіри у відносинах

Але де його взяти? Як навчитися довіряти партнеру і навчити його довіряти тобі? Ось головні хитрощі, передає Ukr.Media.

Говоріть

Основа успіху позитивної психотерапії – комфортна комунікація. Якщо ви можете обговорювати те, що вас турбує, говорити про те, що кожного з вас надихає, і просто жарти жартувати, коли йдете з магазину, то вам буде легше обійти ревнощі і скандали. Спілкуючись, ви починаєте відчувати один одного. І в ситуації, якщо один почне щось недоговорювати і приховувати, вам легше буде це визначити і вирішити, що робити далі.

Не живіть життям свого партнера

Навіть якщо він забезпечує вас обох і ходить щодня в офіс, поки ти тужиш будинку. Знайди те, що тобі цікаво, і займайся цим. Малюй, пиши, годуй бездомних собак. Щоб було про що говорити, чим збагачувати один одного, щоб не рахувати кожну секунду, на яку він запізнився після корпоративу.

БДСМ.

Дієва психотерапевтична практика. Не потрібно терміново обладнати червону кімнату у вас в коморі. Досить відвідати тематичний музей, подивитися еротичний фільм, обговорити і спробувати. Ця практика допомагає ясно зрозуміти, чи зможеш ти в принципі довіряти своєму партнерові. Адже, може, підсвідомість вже давно натякає, що він не для тебе, але страх залишитися одній, почуття жалості і фінансовий комфорт заважають розірвати вашу зв'язок.

Взаємодопомога

Спробуйте допомогти один одному навчитися довіряти. Наприклад, обміняйтеся паролями від Facebook або додайте відбитки пальців один одного на свої iPhone. Або ж класика: зроби йому сюрприз, на який він повинен буде відправитися з зав'язаними очима під твоїм чуйним керівництвом. Зближує.

Дрібні радості.

Записка на дзеркалі або холодильнику з приємними словами, улюблена книжка його дитинства під подушку, квіти без приводу для тебе. Або просто несподівані щирі обійми (тільки не в той момент, коли він забиває цвях) допомагають налаштувати вас обох на хвилю щастя і гармонії. Завжди простіше довіритися людині, яка робить тебе щасливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *