5 причин для того, щоб у відносинах саме чоловік був лідером

Зараз нескладно помітити, що жінки отримали більше влади, самостійності і самодостатності, у той час як чоловіки стали помітно здавати позиції. І якщо в інших сферах діяльності такі зміни часто виявляються корисними, то у сенсі відносин жінка, що домінує, виглядає досить неоднозначно. Тому лідерство чоловіка викликає більше довіри, адже представники сильної статі мають якості, які притаманні лідеру і голові родини, інформує Ukr.Media.

Чоловіки є справжніми захисниками

Історично склалося так, що представники сильної статі вважаються здобувачами та головними захисниками, а жінки — берегинями родинного вогнища і справжніми музами. У чоловіків лідерство у крові, тому вони намагаються відповідати своїм інстинктам, проявляючи домінування у стосунках, у той час як жінка лише радіє сильному і надійному обранцеві, на якого завжди можна покластися. Але коли чоловік позбавлений внутрішнього стрижня, а у його дами повно амбіцій, то вони обмінюються ролями. Жінка самостійно долає труднощі, вирішує важливі питання і тягне на собі усі обов'язки, поки її обранець займається власними справами і не надає їй ніякої допомоги. Але навіть найсильніша і найамбітніша жінка рано чи пізно втомиться від подібної ролі і відчує себе зовсім нещасною, адже вона знаходиться не на своєму місці і тягне тягар, який відведений не їй.

Відповідальність і прийняття зважених рішень

На відміну від емоційних жінок, представники сильної статі наділені холодним розумом, завдяки чому їм вдається міркувати тверезо, ретельно зважуючи й обмірковуючи усі рішення. Тому жінка, яка домінує у відносинах, часто робить значно більше помилок, нерідко піддаючись емоціям і почуттям. Через це у подальшому відносини стають просто нестерпними або зовсім руйнуються.

Жінки перетворюють чоловіків зі слабким характером на підкаблучників і швидко від них втомлюються

Практично кожна жінка хоче здаватися слабкою і беззахисною перед своїм чоловіком, навіть якщо вона є власницею сильного характеру. Слабкого чоловіка вона швидко зажене під підбор, буде довго ним командувати, підлаштовувати під себе, змінювати його характер, на що обранець буде беззастережно погоджуватися. Але подібна влада лише спочатку буде здаватися їй приємною, адже такий нудний чоловік їй швидко набридне. Жінка почне злитися на свого обранця, проявляти агресію до нього, а після зустрічі з сильним чоловіком, який зможе приборкати її дикий норов, дама й зовсім відразу кине нинішнього кавалера.

Лідерство ‒ це не лише статус, але й ціла купа обов'язків

Жінки, які прагнуть отримати владу, не завжди враховують те, що лідери у відносинах не лише приймають усі важливі рішення і наказують, кому та що робити, на них лежить значно більше відповідальності і обов'язків. Прагнучи взяти на себе більше чоловічих обов'язків, жінка поступово втрачає себе і тоне у нескінченній рутині, поки все життя проходить повз неї.

Постійне виникнення суперечок

Не усі чоловіки згодні з тим, що жінці можна довірити статус лідера, тому будь-які спроби домінування своєї обраниці вони будуть сприймати з насмішкою або докором. Жінка, у свою чергу, теж не захоче здаватися, через що почнеться нескінченна низка суперечок і з'ясувань відносин, які легко можуть закінчитися розлученням.

Партнери, які дійсно хочуть зберегти своє кохання, завжди зможуть знайти компроміси і побудувати відносини так, щоб їм обом було комфортно. Головне, вміти слухати одне одного і не показувати свою впертість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *