5 головних умов, які необхідні чоловікові, щоб закохатися назавжди

Не так складно зрозуміти, чи подобаєтеся ви чоловікові. Але що може переконати чоловіка вас полюбити?

На це питання досить складно відповісти, інформує Ukr.Media.

Любов рідко виникає з якихось умов. Більше того, її не завжди можна пояснити чи описати. Більшість чоловіків не шукають любові або серйозних стосунків.

Це просто відбувається, обволікає його, і в якийсь момент чоловік розуміє, що він любить цю жінку, з якою хотів би пов'язати своє життя.

Дослідження показали, що чоловіки часто закохуються швидше за жінок. Як правило вони знають про це відразу. Саме жінки схильні більше коливатися, нескінченно аналізуючи всі плюси і мінуси, поки нарешті не вирішать, що саме їм потрібно.

Це пов'язано з тим, що у жінки з самого початку є мета, мета знайти особливі, люблячі відносини, здатні витримати перевірку часом.

Але що може змусити чоловіка полюбити жінку? Що зробить її унікальною і особливою? Ось кілька важливих умов:

Ви для нього найбільш безпечне місце у світі

Ваші руки, очі, коліна — все це повинно бути для нього віддушиною. Всередині кожного чоловіка живе дитина, яка потребує острівця безпеки.

Якщо вони не відчуває себе безпечно у вашій присутності, він не захоче будувати з вами життя, і ви ніколи не станете для нього рідною.

Однак якщо ви будете для нього найбезпечнішим місцем у світі, жінкою, якій він зможе довірити найпотаємніші секрети свого серця, він ніколи не піде.

Ви будете перевершувати інших жінок. Кожен раз, коли він буде шукати новизни, він все одно буде до вас повертатися.

Він хоче бути вашим героєм

Хоча це здається банальним, але чоловік хоче бути героєм і після того, як проходить перший етап закоханості. У чоловіка закладена глибока потреба забезпечувати і захищати близьких йому людей. Він хоче приносити вам всі радощі життя і оберігати від усіх небезпек.

Кожен чоловік хоче почувати себе сильним і впливовим, і ваша думка буде для нього багато значити.

Чоловік хоче відчувати довіру своєї жінки. Саме так він сприймає любов. Це означає, що жінці потрібно навчитися покладатися на виняткову мудрість, силу і підтримку чоловіка.

Повірте в його бажання піклуватися про вас і допомагати вам у ваших починаннях. Визнавайте і цінуєте його зусилля, підтримуйте його віру в те, що він може багато чого досягти. Чоловік закохується в жінку, яка дозволяє йому стати героєм.

Йому потрібно, щоб його хвалили, а не придушували

Як відомо, у чоловіків досить чутливе его. Кожен чоловік потребує запевнення своєї значущості, важливості його професії, його привабливості і майстерності в ліжку.

Не варто натискати, критикувати або маніпулювати для того, щоб отримати бажане.

Якщо ви хочете підкріпити позитивну поведінку, використовуйте жіночий спосіб впливу, схвалюючи, а не примушуючи.

Чоловіки жадають визнання за свої дії і бажано при всіх. Говоріть про те, що вам в ньому подобається.

Які особливості його зовнішності приваблюють вас найбільше? Говоріть йому, що вам сподобалося в його висловлюваннях, чи у справах, де він досяг успіху. Те, на що ви звертаєте увагу, буде примножуватися.

Йому необхідна хороше інтимне життя

Інтимне життя є безпомилковим показником, чи витримають відносини перевірку часом. Близькість може скріпити або розвалити відносини. Як і їжа, це не розкіш, а основа, якій варто віддати пріоритет.

І чоловіки, і жінки зближуються через інтимну близькість і спілкування, проте чоловікам набагато легше це зробити через інтим. Чи означає це, що йому потрібна близькість кожен день, щоб відчути з вами зв'язок? Необов'язково. Коли чоловік тягнеться в ліжку до коханої жінки, він хоче переконатися в тому, що вона сексуально відкрита для нього.

Нерозуміння того, що жінці важко відкритися в інтимній близькості, поки вона не відчує емоційний зв'язок, а чоловікові складно спілкуватися, якщо у нього не було фізичного зв'язку, стає причиною розладу у стосунках.

Для того, щоб ваші інтимні стосунки склалися вдало, навчіться насолоджуватися близькістю, ділитися своїми потребами, бажаннями і фантазіями і будьте готові почути про його бажання. До тих пір, поки тема сорому і таємних бажань не буде досліджена, у відносинах не буде справжньої близькості.

Він хоче, щоб ви були відверті

Чоловіки в більшості своїй не люблять демонструвати свої почуття, і у них не так багато людей, яким вони можуть відкритися. Саме жінка може стати тією людиною, з якою він зможе безпечно ділитися своїми емоціями.

Міцні відносини будуються на здатності відкриватися емоційно. Чоловікові потрібно знати що ви не відвернетеся від нього у хвилину слабкості, що він може бути з вами вразливим. Чоловік потребує жінки, яка буде бачити його недосконалість, але все одно любити його.

Щоб відносини працювали, потрібно навчитися не тільки розуміти, але й відчувати. Багато чоловіків звикли з дитинства пригнічувати свої емоції і підсвідомо хочуть, щоб жінка навчила їх висловлювати. Чоловік закохується в ту жінку, з якою він відчуває себе комфортно в вираженні своїх почуттів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *