12 типів друзів, спілкування з якими не принесе жодної користі

Добре, коли поруч вірні друзі. З ними легко і про серйозне поговорити, і повеселитися, і просто помовчати. Але часом можна сильно обпектися, довірившись не тій людині, інформує Ukr.Media.

Ми з'ясували: є 12 типів людей, скандал з якими неминучий. Будьте напоготові та краще не підпускайте їх до себе надто близько.

Жертви: «Вам всім добре, не те що мені!»

Їх всі кривдять, і саме вони на словах хворіють на загадкові хвороби, за що заведено жаліти. На рівних з жертвами спілкуватися не вийде, хіба що постійно витирати сльози та вислуховувати.

Рятувальники: «Зараз скажу тобі, як треба робити

У них завжди є інструкції і готові поради на всі випадки життя. Навіть якщо у вас немає ніяких проблем і ви збиралися поговорити про щось інше. Йому просто приємно відчувати себе дбайливим дорослим. А вам це треба?

Заздрісники: «Якщо б мені так пощастило, як тобі»

Таким людям обов'язково потрібно отримати те, що є у вас. Будь-якою ціною. Ось тільки потім виявиться, що їм цього зовсім не хотілося. А винними призначать вас. Адже це ви всім розповідаєте про свої досягнення.

Ідейні: «А давайте…»

Як тільки така людина захопиться чимось новим, вона відразу ж починає вчити інших. От і буде вам постійно твердити, що потрібно рятувати тварин, займатися рідкісним видом медитації або їсти одні фрукти. Витримати такий натиск можуть тільки дуже стійкі. Та й вас такий «друг» слухати не буде.

Одноденки: «А що вчора було?»

Такі особистості живуть під девізом «Життя у нас одне». Тобто можна витрачати час даремно і постійно шукати пригод на п'яту точку. У такій компанії може бути весело і цікаво якийсь час, але хороших друзів з них не вийде.

Жебраки: «А можна у тебе…»

Є люди, які звикли приймати подачки. Нічого страшного в тому, щоб раз-другий пригостити одного в кафе або віддати йому свою річ. Але, якщо людину цілком влаштовує стан п'явки, краще обірвати цей зв'язок. Інакше доведеться тягнути на шиї жебрака, та ще й бути винним у всіх його бідах.

Базіки: «А ти йому що? А він тобі що?»

У таких людей головне в житті — порожні слова. До справи зазвичай не доходить, і велику частину часу вони проводять в непотрібних розмовах. Від такого друга ви не дочекаєтеся ні допомоги, ні особливого розуміння.

Егоїсти: «А ось зі мною було…»

Їм взагалі нецікаве ваше життя, тому будь-яку розмова вони відразу переводять на себе. І у відповідь на «Мені так погано, мене звільнили» ви напевно почуєте: «Так, погано. А як жахливо мені вчора було, коли виявилося, що ці нові босоніжки натирають».

Вибухові: «Іди, я сам знаю!»

Напевно ви зустрічали енергетичних вампірів, після зустрічі з якими відчуваєш себе вичавленим лимоном. Вони здатні на неконтрольовані спалахи гніву та роздратування, здатні на дурні витівки. Не варто витрачати на них свій час.

Безпардонні: «Де ти знайшла таке жахливе плаття?»

У цих людей обов'язково знайдеться дуже дивна фраза або прийомчик, щоб поранити ваші почуття. Вони можуть поставити безглузде питання, від якого доведеться червоніти, видати недоречний жарт. Словом, розслабитися з такими друзями не вийде.

Критикани: «Знову ти зробив неправильно»

Здорова критика — справа корисна. Але є люди, які звикли критикувати щодо і без. І проблема в них самих, а не у вас. Швидше за все, вони незадоволені своїм життям і відчувають себе невдахами, а за ваш рахунок намагаються самоствердитися.

Поглиначі часу: «Побалакаймо трохи, а?»

Вони звикли нахабно красти ваш час. Вам постійно доводиться для них щось робити, кудись ходити або їздити. Але, якщо такі ж прохання виникнуть у вас, такі друзі залишаться осторонь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *