10 місць, куди ви ніколи не зможете потрапити

Також можете видалити ці місця зі свого списку місць, котрі ви плануєте відвідати, інформує UkrMedia.

Зміїний острів, Бразилія

Бразильський острів Ісла-да-Кіімада Гранде, що отримав назву "Зміїний острів", – це місце, котре населяє один з найжахливіших видів змій у світі. Цей острів єдиний, де живе цей вид гадюк. Яд золотистої списоголової гадюки настільки отруйний, що він буквально розщеплює людську плоть навколо укусу. Деякі люди стверджують, що в окремих районах острова інтенсивність змій досягає одного плазуна на квадратний метр. З міркувань безпеки бразильський уряд не дозволяє відвідувачам ступати на цей острів, а якщо ви входите в команду дослідників, то з вами має бути лікар.

Буферна зона ООН на Кіпрі

Турецькі війська вторглися на Кіпр у 1974 році, розпаливши громадянську війну між грецьким та турецьким жителями. Коли бій закінчився обстрілами, то Організація Об'єднаних Націй взяла під контроль нічию земельну ділянку, тобто "буферну зону" в столиці країни, Нікосії. Стіни відокремлюють турецьку громаду на півночі (яку Туреччина, але не решта країн, визнає окремою державою) від грецької громади на півдні. За стінами знаходяться занедбані будинки та підприємства. Деякі "райони цивільного використання" відкриті для цивільних осіб, але інші райони залишаються практично недоторканими протягом десятиліть.

Могила Цинь Ши Хуанг, Китай

Фермери випадково знайшли могилу першого китайського імператора Цинь Ши Хуанга в 1974 році, і археологи з тих пір знайшли близько 2000 глиняних солдатів, проте за підрахунками, ще 8000 не відкриті. Незважаючи на розкопки, китайський уряд заборонив археологам торкатися центральної гробниці з тілом Цинь Ши Хуана, яка була запечатана ще 210 років до нашої ери. Рішення частково поважає померлих, але також було прийнято через побоювання, що сучасні технології не дозволять виконати розкопки, не пошкодивши стародавні артефакти.

Чорнобиль, Україна

26 квітня 1986 року стався вибух біля Чорнобиля, Україна (вона на той момент входила до складу Радянського Союзу). Інцидент став найсильнішою ядерною аварією в історії. Незважаючи на те, що кількість смертей, викликаних радіацією, неможливо точно підрахувати, експерти оцінюють втрати населення від 9000 до мільйона людей, які померли від раку та від радіації. Через більш, ніж 30 років після стихійного лиха все ще проводять проекти по очищенню території, а директор електростанції припускає, що ця площа буде незаселена ще мінімум 20 000 років.

Зона 51, Невада

Уряд США не визнає, що Зона 51 існувала до 1992 року, поки в документах, виданих в 2013 році, згадується військова база Невади. Чиновники до цих пір не з'ясували, який тип досліджень там проводять, хоча прихильники теорії змови заявляють, що там вивчається активність чужопланетян. Ви можете поглянути на цю точку з висоти пташиного польоту на Картах Google, але бази посеред величезної пустелі ускладнюють можливість проникнення. Навіть відвідувачі з пропусками безпеки, котрі прямують до Зони 51 на приватних літаках, тримають вікна закритими до самого приземлення.

Північний острів Сентінел, Індія

У Бенгальській затоці знаходяться Андаманські та Нікобарські острови, більшість з яких – це Індійська територія. Вважається, що Сентінельське плем'я Північного острова Сентінеля проживає там протягом 60 000 років, і це одна з останніх громад в світі, яка залишається повністю ізольованою від зовнішнього суспільства. У 2006 році човен з двома рибалками став на мілину на Північному острові Сентінел, пару вбили місцеві жителі Сентінелі. З тих пір з'явилися інші повідомлення про те, що плем'я стріляє стрілами при вигляді вертольотів, котрі пролітають над їх територією. Оскільки місцеві жителі не контактували хворими, тому вони не набули імунітету. Саме тому, контакти з іншими людьми можуть виявитися смертельними для племені, тому індійський уряд ухвалив не робити жодних контактів з місцевими жителями.

Ватиканський таємний архів, місто Ватикан

Розташовані в найбільш охоронюваній частині Ватикану 53 милі полиць, що містять документи, що відносяться до Католицької Церкви і відносяться ще до 8 століття. Деякі артефакти включають лист Марії Королеви Шотландії, яка просить Єпископа Сикстуса V, щоб врятувати її від смерті через обезглавлювання, та документи про відлучення Мартіна Лютера від церкви. Архів відкритий для дослідників у 1881 році, але пройти всередину непросто. Дослідники, які подають заявку на доступ, можуть мати доступ лише протягом трьох місяців, і одночасно дозволяється заходити не більше, ніж 60 науковцям.

Форт Нокс, Кентуккі

Сейфи Форт Нокс, де міститься більшість американських золотих запасів, вважаються найбільш охоронюваним місцем на планеті. Жодна людина не може пробратись у сховище; Для отримання доступу потрібно ввести декілька комбінацій, а різні співробітники знають лише одну з них. Навіть вони не змогли б увійти без допомоги своїх колег.

Свальбардський Сейф Насіння

Свальбардський сейф, що заглиблюється більш, ніж на 320 футів в гору між Норвегією та Північним полюсом, має величезну колекцію насіння в своєму сховищі, призначеному для протидії техногенним та природним лихам. Якщо трапиться велика катастрофа, то 890 тисяч збережених зразків насіння з майже всіх країн світу забезпечили б різноманітні варіанти їжі людям, котрі в ній виживуть. Сховище відкриває свої двері всього кілька разів на рік, і обмежує число вкладів, тому не дозволяється класти багато насіння на свої полиці. Тим не менш, зміна клімату допоможе перевірити, наскільки ефективним є Свальбардський сейф. У травні 2017 рроку розтанула частина льодовика, тому рідина просочилась всередину, хоча жодна вода не досягла сховища з листям.

Печери Ласко, Франція

Доісторичні малюнки в печері Ласко були знайдені в 1940 році, і це місце стало туристичним центром після Другої світової війни. Моноксид вуглецю, що виділяється з подиху відвідувачів, почав пошкоджувати печерні малюнки, які тепер називаються місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і печера була закрита для громадськості в 1963 році. Копії були доступні для продажу після того, як печера була закрита, а побачити оригінали дозволено лише захисникам території і дослідникам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *