Ваш світ кольорів з інтернет-магазином Panda Market: Замовляйте фарби онлайн і створюйте магію

Ваш світ кольорів з інтернет-магазином Panda Market: Замовляйте фарби онлайн і створюйте магію
Ваш світ кольорів з інтернет-магазином Panda Market: Замовляйте фарби онлайн і створюйте магію

Інтернет-магазин Panda Market — це світ творчості, в якому є все необхідне для втілення ідей на папері, полотні або навіть на тканині. Ви завжди зможете замовити тут художні фарби, а також інструменти і допоміжні матеріали для живопису, декору, декупажу та інших видів діяльності. Помірні ціни, великий вибір, а головне — беззаперечна якість художніх товарів, розроблених професіоналами для професіоналів.

Фарби для живопису — для майстрів і новачків

Для прихильників класичного живопису в Panda Market підготували класичні фарби Daniel Smith, Royal Talens, Rosa Studio, Schmincke, Sennelier та інших виробників, продукцію яких так цінують професіонали:

  • масляні фарби — класика, що дозволяє працювати в різноманітних жанрах і техніках, створюючи «прозорі» лесування або покривні мазки та надаючи картині об’ємність та виразність;
  • акрилові — фарби, що змінили підхід до живопису, давши художникам простіший у використанні аналог олії для створення стійкого до розтріскування та насиченого малюнку в різноманітних техніках;
  • акварельні — легкі, прозорі фарби, створені для просторово та градієнтно багатих пейзажів, натюрмортів і портретів;
  • гуаш — прекрасний варіант для початківців та улюблений матеріал деяких професіоналів, що підходить також і для декоративної творчості.

В каталозі Panda Market ви зможете підібрати і купити набори фарб від 2 до 238 кольорів, які підійдуть у подарунок, для навчання новачків або для поповнення персональної майстерні якісними матеріалами. Подарункові комплекти поставляються в металевій чи дерев’яній упаковці, створюючи особливий ефект свята. В набори нерідко входять мастихіни, пензлі, розчинники та інші інструменти та матеріали для того, щоб одразу приступити до роботи. При необхідності інтернет-магазин запропонує додаткові варіанти художнього знаряддя, папір, полотна, підрамники, мольберти тощо. Також художники можуть придбати фарби поштучно, створивши власну палітру, або докупивши відтінок на заміну кольору, що закінчився. 

Фарби для хобі та творчості

Малювання — це цікаве заняття не тільки для професіоналів, але й для людей, які ніколи спеціально не навчалися живопису. Воно стане улюбленим хобі, арт-терапією і відмінним покращувачем настрою, варто тільки правильно підібрати набір для творчості. За допомогою фарб ви зможете створити свою першу картину, декорувати хендмейд-вироби, меблі і навіть прикрасити одяг, зробивши його віддзеркаленням власної творчої натури.

Panda Market пропонує наступні варіанти фарб для хобі і творчості:

  • набори Fluid Art для абстрактного живопису рідкими акриловими фарбами, що підійдуть навіть для новачків;
  • фарби для тканини, за допомогою яких можна створити індивідуальний дизайн одягу, включно з неоновим, флуоресцентним, перламутровим ефектом;
  • фарби для професійних реставраторів та позолотників (золото, срібло, мідь, бронза), з якими може експериментувати і декоратор;
  • аквагрим — набори фарб та інших інструментів для розпису обличчя, щоб легко і творчо перетворити вашу дитину на її улюбленого казкового персонажа до свята або просто так — для розваги.

Якщо вам вже хочеться придбати набір для малювання і нарешті створити свій перший шедевр, зазирніть у магазин для творчості Panda Market. Крім фарб, ви зможете підібрати олівці, маркери, фломастери, сухі пастелі — все, що зробить ваше творче життя кольоровим і надзвичайно цікавим. Експериментуйте сміливо — малюйте для власного задоволення!

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *