Зовнішні ознаки, що вас обманюють: Як не купити підроблене масло

Навіть відомий бренд на упаковці не завжди є гарантією якості. Існує ризик натрапити на підробку, особливо коли ви не очікуєте обману. На жаль, деякі виробники вже давно не турбуються про свою репутацію та створюють «спеціальні» партії товарів для певних торгових мереж. Зменшують упаковку чи змінюють склади. Якщо не придивлятися, то можна повірити, що просто ви знайшли якесь чарівне місце, де ціни на все вдвічі менші. Чудес не буває. Краще взагалі не витрачати гроші на підробку, аніж заощадити на своєму здоров'ї, інформує Ukr.Media.

Як же визначити підроблене масло? У магазині спробувати масло не можна, тож залишається орієнтуватися на маркування. Звичайно, і воно може виявитися підробленим, але давайте виходити з того, що ваша торгова точка — це не темний підвал на ринку з каламутними продавцями у шкіряних куртках.

Назва

На упаковці обов'язково має бути слово "масло". Жодних «бабусиних ферм». Улюблений прийом — це використання слів «традиційне» або «селянське».

Вони добре знайомі і чудово присипляють пильність покупців. Дуже зручно — за великими літерами «традиційне вершкове» не вказати «масло». Це дозволить напхати всередину все, що захочеться.

Дивимося склад

Нам потрібен склад з головним та єдиним інгредієнтом — вершки пастеризовані. В ідеалі "вершки пастеризовані коров'ячі". Це мінімізує можливість щось підмішати.

Будь-які натяки на рослинні жири — відразу пропускайте. Це ті самі трансгенні жири, якими нас лякають лікарі. Більшість дешевих спредів на полицях магазинів складаються з них. Обходьте їх стороною.

ГОСТ та ТУ

Якщо на маслі немає ГОСТу, а є ТУ (технічні умови), то це означає, що всередині може виявитися взагалі все, що завгодно. Просто на виробництво надійшов запит, і товариші приготували продукт за цим запитом.

Рекомендація відноситься не лише до масла. Бажано взагалі уникати будь-яких продуктів, які були зроблені за ТУ.

Жирність 82,5%

Так, така пачка дорожча за 72,5%, але з меншим відсотком — це фактично маргарин. Можна сперечатися про ГОСТи та розпливчасті формулювання, але для їжі намагайтеся брати саме 82,5%.

Марно тестувати масло, давлячи його пальцем, або вже вдома розглядати жовтизну: виробники чудово знають усі ці побутові перевірки та готові до них.

Проблема є ще й у внутрішніх установках покупців. Вони ніби готові бути обдуреними. Купують відверту підробку лише через ціну. Неможливо не розуміти, що в такому дуже вигідному придбанні обов'язково ховається якась каверза, але люди ніби відключають голову, коли бачать найменшу можливість заощадити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *