Оселедець не тільки з цибулею — з цією добавкою смакує ще краще

Традиційний оселедець зі сметаною та цибулею є чудовим салатом не тільки на свято. Варто частіше обирати цю рибу, адже вона дуже здорова та вигідна за ціною. Додавання цибулі підкреслює смак і забезпечує цінні компоненти, але не всі люблять цей овоч. І немає в цьому нічого поганого. Оселедець можна приготувати по-іншому, інформує Ukr.Media.

Що додати замість цибулі?

Рецептів оселедця дуже багато, але зазвичай у кожному є цибуля. Це популярний, легкодоступний, недорогий та дуже здоровий овоч. Варто їсти його регулярно, адже він дуже корисний. Звісно, лише за умови, що любимо його смак. В іншому разі краще замінити цибулю чимось іншим. На щастя, варіантів досить багато.

Перший замінник, що спадає на думку замість цибулі, — це часник. Він має ще більш інтенсивний смак та аромат, тому це пропозиція для тих, хто любить сильно приправлені, ароматні страви.

Доброю ідеєю також буде замінити цибулю на цибулю порей. В неї смак є значно м'якшим, за звичайну. Діти повинні бути задоволені, а дорослі теж, швидше за все, не будуть скаржитися.

Якщо ж ви хочете оселедця в абсолютно м'якій версії, просто додайте яблуко. Чим твердіше та кисліше сорт, тим краще. У поєднанні з оцтом чи сметаною ми отримуємо ідеальний баланс.

Також дуже вдалим поєднанням будуть оселедець зі зеленою цибулею, кропом чи петрушкою. Любителі зелені з певністю оцінять це поєднання. Не тільки смачне, але й дуже здорове.

Іншим варіантом, вартий спробувати як додаток до оселедця, є огірки — свіжі або мариновані. Ніщо також не стоїть на заваді, щоб поєднати всі види.

Гості з певністю будуть здивовані вашим кулінарним здібностям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *