Не кладете лавровий лист у борошно чи крупи? — Даремно

Деякі прянощі мають безліч фантастичних властивостей, але ми часто не використовуємо їх потенціал. Так, наприклад, справа з лавровим листом, який є невіддільною частиною багатьох страв на кухні, а також допомагає зберегти прекрасний запах у будинку. Однак не всі знають, що він також допомагає запобігти одній прикрій проблемі, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що листя лаврового листа має інтенсивний аромат, який посилює смак багатьох страв, які ми готуємо. Однак вони також чудово відлякують харчову міль, яка не переносить такий запах.

Лаврове листя коштує не так вже й дорого, і воно може допомогти нам заощадити.

Покладіть їх у відкриті борошняні, круп'яні та інші сипкі інгредієнти, де моль потенційно любить влаштовувати собі домашні посиденьки. Тоді вони до них навіть не підберуться, і ви можете спати спокійно.

Всім добре відомо, що поява молі в продуктових шафах часто призводить до викидання великої кількості продуктів, що спричиняє великі грошові втрати. Використання лаврового листя як профілактичний засіб значно знижує ризик виникнення подібної проблеми.

До речі, лавровий лист може відлякати не лише харчову міль, а й інших комах, які люблять селитися у шафах із продовольством.

Також, непогано час від часу ретельно мити шафи, де зберігаються продукти, використовуючи для цього суміш спиртового оцту та води. Це продезінфікує полиці і, крім того, моль не переносить запаху оцту. Після закінчення, варто розкласти у шафі продукти, запах яких ефективно відлякуватиме комах. Для цього підійде лавровий лист, а також гвоздика, ваніль та лимони.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *