Як в спеку швидко охолодити напої за допомогою солі та інші дієві поради

Багато напоїв рекомендується пити охолодженими. А в спекотну погоду пити щось тепле або, боронь боже, гаряче зовсім не хочеться, інформує Ukr.Media.

Але щоб напій охолодити, необхідно на довгий час залишити його в морозилці або в крижаній воді. Якщо ви не горите бажанням довго чекати улюблене холодне пиво або газовану воду, скористайтеся цими порадами. Вони допоможуть охолодити напої швидше.

Мокрий рушник

Візьміть пару паперових рушників (якщо їх немає, можна використати газети), намочіть їх так, щоб вони не розривались, повністю оберніть рушником пляшку з напоєм (чим більше тара, тим більше знадобиться рушників). Потім приберіть пляшку в морозилку на 15-20 хвилин. Напій швидко охолоне, а підморожений рушник продовжить його остуджувати ще деякий час.

Охолодити склянки

Напої будуть набагато холодніші, якщо ви будете остуджувати не лише пляшки, але і склянки, з яких збираєтеся пити. Поставте їх у морозилку на 20-25 хвилин разом з самими напоями. Так само варто вчинити і з тарілками для морозива, щоб воно не так активно тануло в жарку погоду.

Лід і сіль

Візьміть велику ємність з товстими стінками (краще за все підходить скляна). Налийте туди воду та насипте лід в пропорції один до одного. Потім додайте чайну ложку солі. Збільште кількість солі, якщо у вас дуже велика ємність для охолодження (наприклад, ванна) і велику кількість напоїв. Покладіть напої в ємність з льодом і сіллю, перемішайте воду швидким рухом і залиште на кілька хвилин. Якщо вам здасться, що напої охололи недостатньо, ви можете залишити їх на більш тривалий час, але не забувайте помішувати воду кожні 3-4 хвилини.

Дрібна тара

Прискорити охолодження напоїв може використання дрібної тари. Якщо у вас є можливість перелити воду, пиво, коктейлі і інші напої з великих ємкостей у кілька маленьких, зробіть це. У великих пляшках будь-яка рідина буде охолоджуватися набагато довше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *