Українка зробила перший трюк на скейті і закричала від радості — та так, що відео побачив легендарний скейтер Тоні Хоук

Починаюча скейтбордистка змогла зробити свій перший кікфліп, і її радість була настільки щирою, що відео побачив легендарний скейтер Тоні Хоук. Ролик здався йому ілюстрацією одного з небагатьох «плюсів» карантину, адже ізоляція дозволила людям відкрити для себе нові хобі. І користувачі Мережі підтвердили його слова своїми спробами виконати трюки — правда, зробити це так само ефектно вийшло не у всіх, інформує Ukr.Media.

Тоні Хоук — ветеран серед скейтбордистів, автор безлічі трюків, а також особа ігрової серії Tony Hawk's Pro Skater. У 2018 році він відзначив своє п'ятдесятиріччя, на честь чого виконав п'ятдесят улюблених екстремальних стрибків, хоча через вік деякі закінчилися для нього падінням. Попри вихідні сили, Хоук все ще підтримує спільноту скейтбордистів — і навіть найменші з них відповідають йому взаємною любов'ю.

Відео з першим успішним кікфліпом української дівчини Хоук опублікував у Твіттері. Ролик тривав всього 19 секунд, проте був переповнений відчуттям радісної перемоги.

Один з небагатьох позитивних ефектів цих страшних часів — це підвищений інтерес до скейтбордингу. Приємно бачити, скільки людей вчиться кататися в моменти "простою". Я вважаю, що вони женуться за тим же почуттям, що і ця українська дівчина, яка зробила свій перший кікфліп.

Коментатори не стали таїти — легендарний скейтер абсолютно правий. І в якості доказів прислали йому свої успіхи у виконанні подібних трюків.

Те ж саме, Тоні. Мій син виконав свій перший кікфліп цього тижня, і це був чистий захват. Я гордий батько.

Скейтбординг — величезне джерело позитиву для моєї чотирнадцятирічної дочки. Вона вже місяць тренується!

А ось я, почав два місяці тому. Вони звуть мене Боні Коук.

Втім, деяким трюкачам пощастило трохи менше, адже не буває злетів без падінь.

Знову відкрити для себе скейтборд після карантину було не так вже й просто.

Так! Ось відео з моїм провалом для вашого задоволення.

Але головними героями стали, звичайно ж, найменші з початківців скейтбордистів.

Я так щасливий бачити це. Я починав кататися в дев'яностих, але перестав через травми. Але тепер мої діти вчаться, і я сам збираюся повернутися. Тут я вчу мою чотирирічну дочку балансувати. Вона не може дочекатися повної екіпіровки.

А ось моя трирічна дочка робить свою першу маленьку спробу на ізоляції. Треба ж десь починати!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *