“Удар скорпіона” — фантастичний футбольний трюк, який на все життя прославив екстравагантного голкіпера Рене Ігіта

6 вересня 1995 року на стадіоні «Уемблі» проходив товариський матч між збірними Англії та Колумбії. Але досить звичайний матч перетворився на гру, як запам'ятається на довго всім любителям футболу, інформує Ukr.Media.

Голкіперу Рене Ігіте вдалося відстояти ворота від нападу англійців, причому зробив він це вельми незвичайним чином.

Цей удар увійшов в історію футболу як найдивніший спортивний трюк.

Його одразу ж нарекли «ударом скорпіона», а Ігіта, і так не обділений увагою за свою яскраву зовнішність, ексцентричну манеру гри і майстерне виконання штрафних, увіковічив своє ім'я на сторінках футбольної історії.

До речі, після матчу воротар вибачився перед партнерами за ризикований маневр, і пояснив це тим, що по-іншому він зіграти не міг:

  • "Цей удар був необхідністю, а не випендрьожем. Якби я спробував відбити м'яч руками, то облажався б і пропустив гол. Ногами вийшло результативніше і ефектніше! Багато хто говорить, що удар геніальний. Інші впевнені, що він був нераціональним. Я ж вважаю, що це було божим провидінням!".

В результаті, гра завершилася з рахунком 0:0. А Ігіта, який провів всю кар'єру в Південній Америці, неодноразово повторював «удар скорпіона», в тому числі і після завершення професійної кар'єри.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *