Як доглядати за волоссям влітку

Як доглядати за волоссям влітку

Відомо, що тривале перебування на сонці є шкідливим для здоров’я в цілому. Страждає шкіра, на якій з’являються опіки, також сонячні промені пошкоджують волосся. Прямі ультрафіолетові промені викликають пігментні плями, зморшки та передчасне старіння шкіри. Волосся ж зневоднюється, втрачає блиск та міцність, стає ламким та тонким.

Влітку важливо дбати про шкіру та волосся, обираючи спеціальні косметичні засоби. Креми для обличчя та кондиціонери мають містити УФ фільтр з високим ступенем захисту. Ознаками пошкодження зачіски є неслухняність при вкладанні, ламкість, швидка втрата кольору, тьмяність. Таким проблемам можна запобігти, якщо правильно підібрати доглядові та захисні косметичні засоби.

Шкода сонця для волосся: підбір засобів захисту

Шкода сонця для волосся: підбір засобів захисту
Шкода сонця для волосся: підбір засобів захисту

В спекотний сезон термозахист та захист волосся від сонця стає головним завданням. Збереженню шевелюри допоможе комплексний підхід:

 • шампунь для очищення волосся і шкіри голови, що одночасно живить вітамінами та зволожує;
 • кондиціонери з УФ-фільтрами та зволоженням;
 • відновлювальні маски з кількома типами УФ-фільтрів;
 • засоби для відновлення після довгого перебування на сонці.

Термозахист є важливим і при користуванні феном. Гаряче повітря теж має негативний вплив на структуру волосся. Тому засоби для укладання мають містити речовини, що нейтралізують шкоду термо впливу фену.

Для досягнення максимального захисного ефекту слід купувати особливі косметичні засоби, що призначені для догляду саме влітку. УФ фільтр для волосся в доглядовій косметиці в літній сезон має вирішальне значення. Сонячні промені чинять агресивний вплив на структуру волосин, провокують руйнування, що призводить до втрати гарного вигляду зачіски. Цикл життя волосини значно зменшується, втрачається здоровий блиск, міцність та густота шевелюри.

Як вибрати захисну косметику для волосся?

Як вибрати захисну косметику для волосся?
Як вибрати захисну косметику для волосся?

Комплексний підхід до догляду за шкірою голови та волоссям є запорукою гарної зачіски. Вибір косметичних засобі залежить від мети: зберегти об’єм шевелюри, покращити якість, повернути блиск. Для збереження кольору фарбованого волосся влітку існують окремі шампуні, кондиціонери та спреї.

Сучасна косметика може бути мультіфункціональною. Один засіб здатний виконати багато завдань:

 • відновити блиск;
 • надати гладкість;
 • захистити від гарячого повітря;
 • утримати пігмент фарби;
 • полегшити розчісування;
 • збільшити об’єм;
 • зволожити та усунути тьмяність;
 • захистити від сонячного опромінення;
 • ароматизувати.

Варто мати в доглядовому арсеналі і такі універсальні засоби, але й добре працюють більш вузько спрямовані маски, спреї чи кондиціонери.

Після таких процедур як знебарвлення, фарбування, чи будь-які хімічні впливи, варто подбати про корисну реконструкцію. Для цього існують системні маски, в складі яких лікувальні речовини, що здатні нейтралізувати механічну і термічну зовнішню дію. Такі речовини проникають у кортекс, створюють протеїнові зв’язки, що підвищує міцність волосини. Наприклад, ліпопектиди вкривають цибулину волосини, захищають і відновлюють її. В результаті волосинка достатньо живиться, її структура відновлюється, повертається блиск і гладкість.

Дбайливий захист важливий для волосся

Дбайливий захист важливий для волосся

Гарна зачіска здатна значно підвищити самооцінку та надати впевненості в собі. Розкішна шевелюра — це результат регулярного догляду за допомогою правильно підібраних косметичних засобів. Бренди пропонують безліч варіантів шампунів, кондиціонерів, спреїв, масок. Існують флюїди, косметичне молочко для волосся, захисні креми.

При виборі доглядової та захисної косметики на літо звертайте увагу на наявність УФ-фільтрів, термозахист, для якого типу волосся призначений засіб. Додатково в спеку носять капелюх з широкими полями, що закриває голову та обличчя від прямих сонячних променів. При купанні в басейні з хлорованою водою збирайте волосся у пучок, або ж користуйтесь шапочками.

Якісна косметика здатна захистити волосся влітку, а також відновити розкішний вигляд вашої зачіски при регулярному та дбайливому догляді.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *