Всього одна вправа допоможе прибрати в’ялу шкіру рук, живота, а також складки на спині та підтягнути сідниці

Поширена проблема, яка хвилює багатьох жінок, незалежно від віку, — це в'яла шкіра рук, живота, а також складки на спині і не підтягнуті сідниці. Чи вірите ви, що всі ці проблеми можна поступово звести нанівець за допомогою лише однієї вправи? Тим не менш, це дійсно так! Головне — не лінуватися і виконувати вправу регулярно, щоб тіло поступово звикало до навантаження, і м'язи зміцнювалися, а значить, ви могли б приступити до більш складних технік, інформує Ukr.Media.

Це проста, але вкрай ефективна вправа — віджимання від стіни з хлопками у долоні. У вправі задіяна велика кількість м'язів: працюють і трицепси, і біцепси, і грудні м'язи, і прес, і навіть сідниці! Отже, необхідно встати навпроти стіни з прямою спиною і розставити руки трохи ширше плечей. Чим далі ви відходите від стіни, тим складніше виконувати вправу, а значить, тим ефективніше вона працює.

Тепер просто виконуємо звичайні віджимання від стіни, але, коли розгинаємо руки, то робимо хлопки у долоні. Потім тут же ставимо руки знову на стіну, віджимаємося — і знову хлопок у долоні. Таких повторень з хлопками потрібно зробити хоча б 20 разів. Якщо виконувати цю вправу регулярно, то з часом м'язи рук, грудей, спини і преса зміцняться, і ви зможете виконувати повноцінні віджимання від підлоги, які, безсумнівно, ще більш ефективні.

Детальніше про вправу для красивої фігури дивіться у відео нижче:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *