Вона важить понад 80 кг і не збирається худнути, їй так зручно і ось чому

Всі кругом одержимі манією схуднення. Дівчата-тростинки з 42 розміром одягу переживають, що вони занадто товсті. А сказати, що ти носиш 48 — це практично те ж саме, що зізнатися у власній непривабливості. Але є й інші люди, які абсолютно не відчувають дискомфорту через те, що стрілка на їх вагах вже перевалила за 80 кг, інформує Ukr.Media.

Одна з таких людей — моя подруга. Вона важить 85 кг при зрості 165 см і прекрасно себе почуває. Сідати на дієту вона не планує, розповім чому.

Негативний досвід

Подруга має зайву вагу протягом багатьох років. Вона була пампушечкою завжди, а після пологів поправилася ще більше. Закінчивши грудне вигодовування, подруга з властивим їй ентузіазмом взялася за схуднення.

Худла вона майже 7 років зі змінним успіхом. Вона перепробувала масу дієт, намагалася займатися спортом, навіть голодувала по кілька днів. Вага, звичайно, йшла. Але життя було безрадісним. Вона постійно думала і говорила тільки про їжу і дієти.

Чесно скажу, спілкуватися з нею в той час було дуже складно. Вона практично розгубила всіх подруг. Навіть мені, яка знає її з дитячого садка, стало з нею неймовірно складно. Але ж до цього вона була дуже цікавим співрозмовником і позитивною людиною.

На щастя, після відмови від дієт легкий характер повернувся до неї. Вона знову стала колишньою-веселою реготушкою, з якою приємно проводити час.

Приваблива зовнішність

Може комусь здасться дивним, але жінка з вагою 85 кг виглядає куди краще, ніж в той час, коли вона схудла на 25 кілограмів, так талія стала більш тонкою, а стегна більш витонченими, але "попливло" обличчя, у верхній частині рук утворилися "крила" зі шкіри що звисає, а шикарний бюст перетворився в вушка спанієля.

А коли вона набрала свої втрачені кілограми знову, то стала виглядати набагато краще. Обличчя стало більш повним, але свіжим, зморшки розгладилися, пропали синці під очима. А бюст знову став таким, що чоловіки не можуть не озирнутися, якщо вона одягає сукню з декольте.

Свобода у виборі їжі

Напевно, є люди, які без зусиль відмовляються від смачного. Але подруга (та і я, якщо чесно) не з їх числа. Під час дієти доводиться відмовлятися від багатьох смачних продуктів, а від цього псується настрій.

Помучившись кілька років, вона вирішила жити за принципом: «краще бути повною, але щасливою, ніж худою, але злою на весь світ».

У натурі більшості людей закладений дух протиріччя. Якщо нам заборонено їсти якісь певні продукти, саме їх хочеться найбільше.

А ось коли обмежень немає, і ви точно знаєте, що можна їсти все, що захочеться, то дотримуватися принципів здорового харчування набагато простіше.

Відсутність проблем зі здоров'ям

Всі знають, що повнота підвищує ризик розвитку різних захворювань. Але ж це справедливо, коли йдеться про дійсно велику зайву вагу. Деяка пишність фігури більшості не шкодить. Більш того, за словами подруги, коли вона схудла, то «чіпляла» застуди та ГРВІ по кілька разів на рік. А від жорсткої дієти стали псуватися нігті й сипатися волосся. Після повернення в "свою" вагу ці проблеми пішли, і вона стала відчувати себе набагато краще.

Підтримка чоловіка

Її чоловік любитель пишних форм. Він одружився з нею, коли вона була веселою і доброю пампушечкою, і йому зовсім не сподобалася ідея тотального схуднення дружини. Він щиро вважає 85 кілограмове тіло жінки ідеально красивим, а худі дівчата, за його визнанням, викликають у нього асоціацію зі спагеті.

До речі, її чоловік — не єдиний любитель пишних форм. У неї до заміжжя була достатня кількість шанувальників. Та й зараз, у вже дуже солідному віці на неї часто задивляються чоловіки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *