Ви можете швидко сісти на шпагат — найпростіша техніка

Сісти на шпагат — мрія багатьох. Більшість впевнені, що зробити це можна тільки в дитячому віці, коли зв'язки і м'язи податливі. Однак це не так. Ви можете швидко сісти на шпагат, приділяючи розтяжці всього п'ять хвилин на день. Повторюйте описані нижче вправи як мінімум тричі на тиждень, щоб досягти швидкого і якісного результату, інформує Ukr.Media.

Сядьте на килимок, витягнете ноги, з'єднавши їх разом, кінчики пальців ніг витягніть вперед, руки поставте на підлогу. Видихніть, розслабтеся. Почніть ковзаючим рухом тягнутися вперед. Завдання покласти живіт на стегна, а не потягнутися якнайдалі головою. У максимально можливій точці затримайтеся на одну хвилину.

Зігніть ліву ногу в коліні, розгорнувши її. Стегна лежать на підлозі, коліно притиснуто до підлоги. Ляжте на передпліччя. Розтягнення повинно відчуватися в передній поверхні стегна. У коліні не повинно бути дискомфорту. Лежіть в такому положенні 30 секунд. Повторіть вправу з іншою ногою.

Встаньте в глибокий випад на ліву ногу. Коліно над п'ятою, стегна тягнуться вниз. Опустіть лікті на підлогу і затримайтеся на 30 секунд. Повторіть з другою ногою.

Ляжте на спину, стегна притиснуті до підлоги. Випряміть ліву ногу. Правою рукою візьміться за ліву ногу. Не відриваючи стегна і не згинаючи коліна, тягніть ногу на себе. Притягуйте ногу протягом 30 секунд. Повторіть з другою ногою.

Остання вправа — безпосередньо шпагат. Коліна повинні бути в прямому положенні. Стегна дивляться прямо. Коліно задньої ноги дивиться в підлогу, п'ята в стелю. Шпагат починайте на ногу, яка тягнеться гірше.

Детальна інструкція у відео нижче.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *