Вчені назвали вправи, які здатні уповільнити процес старіння

Всі ми старіємо: хтось швидше, хтось повільніше. Одні сприймають старість гідно, приймаючи свої зморшки і сиві пасма, інші панікують, починаючи витрачати гроші на пластичних хірургів і диво-тренерів. Старіння не можна запобігти, але можна уповільнити. Як? Вчені знайшли вправу номер один, яка допоможе мізкам довго не старіти, інформує Ukr.Media.

Доктор Катрін Рехфельд, провідний автор дослідження, зазначає, що танці — це найкращий спосіб боротися зі старінням. Вчені вважають, що процеси старіння можуть уповільнювати танці і тренування на витривалість, але танці при цьому показують кращий результат.

Дослідники провели експеримент за участю 52 літніх людей від 63 до 80 років. Їх поділили на дві групи: перша займалася танцями, друга — тренувалася під наглядом досвідченого фітнес-наставника. Хореографія, яку вивчали люди похилого віку, постійно змінювалася, так що вони повинні були постаратися, щоб запам'ятати рухи. Щотижня змінювався жанр, ритм музики, швидкість хореографії. Другу групу випробовуваних чекав силовий тренінг, тренування на витривалість і розтяжка.

Активність області гіпокампу в мозку, яка найбільш вразлива, підвищилася в учасників в обох групах. Гіпокамп відповідає за пам'ять, координацію рухів і здатність до навчання. Однак тільки в учасників експерименту, які ходили в танцювальну групу, підвищилася активність лівої зони гіпокампу. Таким чином, по впливу на мозок танці значно перевершують біг або їзду на велосипеді, тому що вони більшою мірою задіюють різні відділи мозку, які контролюють пам'ять.

Любите танцювати? Тепер похід в нічний клуб або запис на класи бачати або хіп-хопу стануть не лише приємним, але й дуже корисним для здоров'я кроком. Всім відомо, що танці піднімають настрій і допомагають привести фігуру в порядок, а тепер ще відомо, що танці не дають нашому мозку старіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *