Ваше волосся не росте: шість ознак, які говорять про те, що настав час бити на сполох

У волосся є один серйозний недолік — воно росте дуже повільно (от би вага поводилася так само!). Іноді настільки, що можна задатися питанням — а воно, бува, не оголосило страйк?

На думку перукарів, є шість ознак, які свідчать про те, що час бити на сполох, інформує Ukr.Media.

Ви не бачите "дитячих" волосків

Це крихітні й тонкі волоски, які можна помітити на лобі, потилиці або на маківці в районі проділу — вони трохи нагадують пух. Таке "нове" волосся має постійно з'являтися з фолікулів, і якщо цей процес зупинився, то це означає, що щось пішло не так.

Волосся не випадає

Звучить трохи парадоксально, правда? Але, за словами експертів, випадіння старого волосся — це нормальний хід звільнення фолікулів для нового. Якщо раптом він припинився, то це привід для занепокоєння. Втім, і надмірна втрата волосся теж є червоним прапорцем, тож стежте за тим, щоб на гребінці його залишалася приблизно однакова кількість.

Шкіра голови в поганому стані

Ключ до росту волосся — це здорова шкіра голови. Якщо вона лущиться, стала чутливою або занадто сухою, то це не може не вплинути на стан вашої зачіски. Перевірте, чи правильно ви доглядаєте за скальпом — це дуже важливо!

Волосся перестало блищати

Блиск — наочний доказ того, що шкіра голови виділяє достатню кількість олії — а це означає, що вона здорова і функціонує так, як годиться, а без цього ріст волосся неможливий.

Волосся стало тьмяним

Трансформація кольору волосся — нормальний процес. Зазвичай відтінок змінюється кожні сім років. Але якщо раптом пасма стали тьмяними так швидко, що у вас в телефоні збереглися селфі зі "старим" кольором, то локони пора лікувати.

У вас з'явилася лупа

Почали помічати на плечах білі пластівці? Це або лупа, або лущення: перша є симптомом себорейного дерматиту, друге говорить про надмірну сухість шкіри. Справлятися з цими проблемами треба різними способами, але обидві вони свідчать, що шкіра голови нездорова, що позначатиметься на рості волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *