В яких ситуаціях не рекомендується використовувати червону помаду

Жінки, яким подобається червона помада, не проти бути в центрі уваги. Червона помада дуже підходить для відвідування урочистостей. Однак не варто використовувати її в деяких ситуаціях. Давайте розберемося, в яких же випадках не рекомендується використовувати червону помаду, інформує Ukr.Media.

Перша зустріч з потенційними клієнтами

Ведення бізнесу невіддільне від зустрічей з клієнтами та взаємодії з ними. Щоб справи йшли успішно, ви зобов'язані знати етику при спілкуванні з незнайомими людьми, які можуть стати вашими клієнтами.

Вибирати природний макіяж при першій зустрічі з ними — це краще рішення. Занадто яскрава губна помада може створити при спілкуванні деякий дискомфорт для тих, хто звернувся в вашу компанію. Коли ви вже будете не перший раз спілкуватися з цими людьми, можна буде вибирати більш яскраві тони помади або блиск для губ.

Не використовуйте червону помаду при покупці одягу

Коли ви купуєте одяг, ви напевно будете приміряти той, який хочете придбати.

Червона помада ускладнить цю справу, особливо якщо ви приміряєте річ з вузьким коміром. Можливо, ваша помада забруднить одяг, який ви не купите, а повісите назад на вішалку. Надалі її складно буде продати. Тому при покупці одягу відмовтеся від червоної помади. Якщо плануєте купувати взуття, техніку або щось інше, що не потрібно приміряти, тоді сміливо використовуйте червону помаду.

Якщо ви хочете виділити очі, теж слід відмовитися від червоної помади

Якщо ви хочете виділити очі, роблячи макіяж, варто відмовитися від яскравої помади. Макіяж очей зробить ваше обличчя більш цікавим і стане помітним акцентом, що притягує увагу.

Для створення красивого образу використовуйте туш, щоб вії завилися і виглядали густішими. Потім надайте повікам м'який колір, наприклад, світло-коричневий або персиковий.

Наносити на губи яскраво-червону помаду не потрібно. Два акценти на обличчі — це вже перебір.

Не використовуйте червону помаду під час співбесіди

Червона помада є символом жіночої краси. Але не варто її наносити на губи під час співбесіди. Під час цього заходу потрібно виглядати акуратно і охайно. Це допомагає створити про вас приємне враження. Використання червоної помади під час співбесіди може все зіпсувати. Зрозуміло, мова не йде про влаштування на роботу в таке місце, де потрібна саме ефектна зовнішність.

При влаштуванні на роботу в будь-яке інше місце слід вибирати помаду, за кольором близьким до кольору губ. Можете також вибрати блиск ніжно-рожевого відтінку.

Висновок

У нашій статті ми розглянули п'ять ситуацій, в яких не слід використовувати червону помаду, навіть якщо вона вам дуже подобається. Збираючись на будь-який захід, робіть макіяж, відповідний для кожного конкретного випадку. Це додасть вам впевненості в собі і допоможе домогтися поставленої мети.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *