Туш так не використовують: 5 помилок, які зіпсують макіяж

Без сумнівів, туш отримує "Приз глядацьких симпатій" серед всієї косметики! Вона є практично у всіх, за пару помахів відкриває погляд, робить його жвавіше і свіже, інформує Ukr.Media.

Але наскільки популярний серед дівчат і жінок цей продукт, настільки ж популярні помилки, які відбуваються при його використанні. Звіряйтеся: можливо, через них ви отримуєте в макіяжі не той результат, який хочете.

Помилка № 1: використовувати довше терміну придатності

Найчастіше термін придатності туші — максимум пів року після розтину тюбика. А у багатьох вона може лежати в косметичці рік і більше. Раніше я теж могла забути про неї на кілька місяців, а потім підфарбуватися на захід або на прогулянку. Ех, не знала, що наражаю очі на небезпеку: могла підхопити кон'юнктивіт, блефарит або ще якусь неприємність.

Якщо використовувати туш довше покладеного терміну, вона стовідсотково буде рясно кришитися і залишати не грудки, а цілі брили на віях. Зрештою можна отримати темні плями під очима і неакуратний макіяж в дусі міської божевільної. Міняйте продукт кожні пів року, щоб убезпечити себе.

Помилка № 2: неправильно наносити

Частенько дівчата скаржаться, що туш злипається або розмазується на повіках, додаючи головного болю при макіяжі. Чи є у вас така ж проблема? Вважайте, вже ні! Це можна легко виправити, якщо знати, як правильно наносити косметику.

Щоб вії були добре розділені, забудьте про «багатошаровість». Одного-двох шарів досить, а при вечірньому макіяжі можна зробити три. Тільки не чекайте повного висихання першого рівня. Рухайтеся щіточкою від основи волосків до кінчиків, роблячи зигзагоподібні або прокручуючі рухи, щоб фарбувати з усіх боків.

Щоб не виявити чорних штрихів на повіках, дивіться прямо перед собою при фарбуванні і стартуйте з нижніх повік. Можна спробувати пройтися сухими бежевими тінями — так утворюється бар'єр між себумом і тушшю, плюс життя макіяжу продовжите.

Помилка № 3: підфарбовувати вії не повністю

Деякі жінки вибірково проходяться тушшю тільки посередині вій. В результаті погляд стає негармонійним, на що відразу звертають увагу оточуючі.

Не ображайте волоски куточків очей — тільки з ними макіяж виглядає закінченим і акуратним.

Помилка № 4: використовувати керлер після туші

Керлер — найкращий друг дівчат з прямими віями. Але тільки не в ситуації, коли ним користуються після нанесення туші.

Якщо підкручувати вже нафарбовані волоски, то в кращому випадку ви отримаєте різкий залом замість красивого вигину, а в гіршому — нехило їм нашкодите. Застигла косметика зробить їх крихкими і ламкими, можна випадково вирвати або зламати вії.

Спочатку підкрутіть ряд на одному оці і швидко нафарбуйте тушшю. Потім приступіть до другого. Так волоски зафіксуються в потрібній формі, не встигнувши випрямитися.

Помилка № 5: не повністю змивати

Ми вже багато разів говорили, що не змивати косметику перед сном — це вершник апокаліпсиса в б'юті-світі. Але про всяк випадок нагадаємо, що ввечері обов'язково потрібно прибрати туш повністю: якщо частинки продукту залишаться, на наступний день засіб ляже неохайними грудочками.

Використовуйте міцелярну воду та гідрофільну олію, обережно проводячи ватним диском у напрямку росту. Такому делікатному догляду вії зрадіють.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *