Тренуємо собаку з користю для себе

Домашній вихованець — це не тільки вірний товариш, але ще й неперевершений волохатий тренажер. З ним ви запросто підніметеся в будь-який час дня чи ночі і беззастережно їдете на свіже повітря займатися фізкультурою, незважаючи на відсутність бажання, сил чи настрою, інформує Ukr.Media.

Насправді існує маса способів тренувань з собакою. Та й не забувайте, що таким чином можна легко познайомитися з другою половинкою.

Прогулянки

Це найпростіший метод активно провести час зі своїм собакою. М'язів ви не накачаєте, зате зможете зміцнити серце, кістки і позбутися депресії або сезонної хандри. Ваш пес також буде у виграші — він не тільки отримає необхідний маціон, а й стане здоровішим. Щоб прогулянки проходили продуктивніше, щодня збільшуйте швидкість кроку та пройдену відстань.

Фрісбі

Ви бігаєте, підстрибуєте і розвиваєте силу кидка, а собака тим часом веселиться від душі. Також спортивні ігри подібного роду помітно зміцнюють взаєморозуміння між господарем та його вихованцем. Ви навіть можете взяти участь у змаганнях, адже, погодься, річний запас собачого корму як приз ніколи не буде зайвим!

Біг з перешкодами

Бажаєте влаштувати для себе та свого пса повноцінне кардіотренування? Тоді беріться за стрибки через бар'єри, паралельно пролазячи крізь тунелі і карабкаючись сходами. Ваш чотирилапий друг зможе таким чином розвинути координацію, приємно дивуючи вас і оточуючих, що спостерігають за вашим тренуванням.

Велосипед

Один з найприємніших способів проведення часу зі своїм вихованцем. Ви крутите педалі на втіху, а пес біжить за вами на повідку — користі маса для обох. Тільки не розганяйся надто сильно, щоб тварина не перетрудилася, адже їй теж не чужа втома!

М'яч

Просто кидаючи собаці м'яч, ви залишаєтеся пасивними, і це не приносить вашим м'язам жодної користі. Зовсім інша справа, коли ви лягаєте на спину і згинаєте тулуб на прес перед кожним кидком. Як тільки пес приносить м'яч назад, все починайте спочатку. Снаряд бажано вибирати поменше, щоб вихованцю не було складно його ловити.

Корисні поради

Перед тим, як приступати до тренування зі своїм волохатим вихованцем, радимо запам'ятати кілька корисних порад.

Порада 1. Тренування розпочинайте з десяти хвилин, щодня збільшуючи тривалість до 30 хвилин. Тренуйтеся кілька разів на тиждень. Коли плануєте, коли проводити заняття, не забувайте, що є породи собак, які не здатні активно рухатися відразу після їжі (наприклад, добермани).

Порада 2. Собаку не слід перевантажувати. Якщо сигналом про вашу втому можна вважати неможливість комфортно говорити під час заняття, то пес, що втомився, починає часто дихати, не бажає виконувати команди, у нього з'являється задишка.

Порада 3. Так само, як і людина, пес хоче пити. І його організм реагує на зневоднення точно так само, як і ваш (найгірше з цією проблемою справляються бульдоги та боксери). Тому завжди майте при собі пляшечку з водою, щоб собака не пила з неперевірених джерел.

Порада 4. Стежте за лапами вихованця. Якщо тренування проходять на нерівній поверхні, пес може запросто їх пошкодити, а тому правильно придбати для нього спеціальний захист. На жарі не допускайте, щоб чотирилапий друг довго бігав асфальтом або іншими поверхнями, сильно нагрітими під сонцем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *