Тонкощі, які варто знати перед тим, як перефарбуватися у рудий колір

Руді дівчата завжди вважалися ефектними, приваблюючи чоловіків своєю зовнішністю. Існує думка, що неможливо відразу домогтися гарного рудого кольору волосся. Але це міф! Потрібно лише врахувати кілька нюансів, інформує Ukr.Media.

Як правильно підібрати відтінок під свої природні дані

У рудого кольору є дуже багато відтінків — від темно-червоного до неприродного фіолетового. Спочатку визначтеся, якого відтінку ви хочете домогтися. Наприклад, брюнетка зі шкірою теплого відтінку буде добре виглядати з волоссям мідного і темно-рудого кольору. Русяві жінки або білявки зі світлим відтінком шкіри будуть ефектно виглядати з золотаво-каштановими кучерями. Але мідно-червоний і яскраво-рудий категорично не підійде.

Якщо у вас світле волосся, але смаглява шкіра, замисліться про відтінок червоного дерева або темно-карамельний, але скажіть тверде "ні" світло-рудому і каштановому.

Повністю або частково?

Можна відразу стати фатальною рудоволосою красунею або ж використати колорування або мелірування у рудих тонах, щоб придивитися до себе і зрозуміти, чи подобається вам результат. Можна також підкреслити гру кольору, пофарбувавши тільки кінчики, виконавши фарбування у техніці омбре.

Що необхідно знати і пам'ятати

Якщо той колір, який ви хочете отримати, темніший за ваш лише на два-три тони, вам не доведеться до основного фарбування освітлювати своє волосся. Можна просто наносити необхідну фарбу на підготовані пасма.

Якщо ж хочеться своє темне волосся пофарбувати у світлий відтінок рудого, освітлення вкрай необхідне.

Кілька важливих моментів, які краще знати до перефарбовування

 • Якщо точно не знаєте, який відтінок рудого ви хочете отримати, скористайтеся засобами для підфарбовування, які змиваються за допомогою води. Коли знайдете потрібний відтінок, скористайтеся фарбою.
 • Якщо ви хочете пофарбувати сиве волосся у рудий, варто звернутися до професіонала. Вам буде важко підібрати фарбу самостійно, оскільки для позбавлення від сивини потрібна зовсім інша технологія.
 • Якщо у вас з'явилася ідея за допомогою рудого кольору приховати свій вік, не замислюючись, розлучіться з нею. Рудий колір завжди привертає увагу оточуючих до обличчя, а якщо на обличчі зморшки — це відразу буде кидатися у очі.
 • Перетворюючись на рудоволосу красуню вдома, будьте обережними: такою фарбою дуже легко зіпсувати одяг, килими або плитку, а також предмети, які поруч. Краще накинути на плечі рушник, а до цього одягнути темну річ, наприклад, футболку.
 • Рудий дуже швидко втрачає свою яскравість і насиченість. Через це буде необхідність регулярно підфарбовувати волосся і надавати йому первісний блиск.
 • Дуже уважно обміркуйте рішення щодо перефарбовування волосся у рудий колір, зважте усі "за" і "проти". Якщо не вийде отримати бажаний відтінок відразу, дуже важко буде позбавлятися від нового кольору.
 • Пам'ятайте, що, перефарбовуючись у рудий колір, вам доведеться замислитися про зміну макіяжу. У жодному разі не варто накладати яскравий мейк-ап. Він несумісний з рудим кольором волосся.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *