Спеціальні афірмації на стрункість тіла і красиву фігуру

Кожна жінка постійно працює над певними аспектами краси свого тіла. Це досить непросто, тому що у багатьох є свої страхи. Перемогти їх і знайти красу допоможуть афірмації, інформує Ukr.Media.

Чому шлях до краси варто починати з афірмацій

Відповідь досить проста — тому що красивими ми спочатку стаємо всередині, в наших думках. Спочатку потрібно не полюбити себе, як каже багато тренерів і коучерів, а почати себе поважати. Зробити це без афірмацій часом буває непросто, тому що у багатьох жінок безліч страхів і сумнівів щодо того, вийде в них щось чи ні.

Свідомість людини рясніє негативними програмами, які з'являються через негативні думки або через те, що всі навколо говорять: «у тебе не вийде», «навіщо тобі це потрібно, ти і так красива». Якщо жінку не влаштовує її тіло, значить, потрібно намагатися змінити його і спробувати наблизитися до ідеалу. Слова про те, що це не важливо, що набагато важливіше внутрішній світ, а не зовнішність, це лише спроби заздрісників і ледачих людей поповнити ряди собі подібних. Так, внутрішній світ важливіший зовнішності, але якщо людині не комфортно перебувати в поточних кондиціях, це потрібно міняти.

Найкращі афірмації на схуднення і красу

Як і в самому процесі схуднення і перетворення тіла, сподіватися на швидкі результати просто не можна. Афірмації — це фрази, які допомагають налаштовувати свідомість на позитивну і правильну хвилю, боротися з вірусними програмами. Ці негативні програми не з'являються відразу. Вони зміцнюються з часом. Саме тому хороші установки теж не приходять відразу.

Потрібно якомога частіше повторювати ці фрази — про себе або вголос, перед дзеркалом, на роботі, в транспорті, перед сном в ліжку і з ранку:

  • "я люблю себе";
  • "я можу стати красивішою, тому що хочу цього";
  • "я найгарніша і найсильніша";
  • "я схудну, тому що я старанно працюю над собою";
  • "я стану красивішою, тому що заслуговую на це";
  • "я подобаюся собі і подобаюся оточуючим";
  • "моє тіло з кожним днем стає краще".

Не забувайте також про те, що афірмації не допомагають схуднути. Вони допомагають жінці повірити в те, що вона красива і може змінити своє тіло, якщо захоче. Вони створюють сприятливі психологічні умови для занять спортом і допомагають налаштовуватися на оптимістичну хвилю. Згодом жіноча енергетика знову стає сильною, тому не хочеться кидати заняття спортом і догляд за собою. Робота над тілом стає більш ефективною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *