Що з себе представляють фітнес-напрямки йога і пілатес та чим вони відрізняються

Багато людей працюють в сидячому положенні та це дуже негативно позначається на їхньому здоров'ї, настрою і зовнішньому вигляді. Особливо, популярні при такій роботі проблеми зі спиною. Тому після робочого дня краще піти позайматися спортом, ніж йти додому і лежати на дивані. Дуже корисними будуть заняття йогою або пілатесом, інформує Ukr.Media.

Отже, що з себе представляють ці два фітнес-напрямки та чим вони відрізняються.

Йога допомагає розслабитися

Коли люди вперше приходять в спортивний клуб вони часто запитують у персоналу, чим же йога і пілатес відрізняються і який напрямок їм краще вибрати.

Йога — це спортивно-філософський напрям, який допомагає пізнати своє фізичне, духовне і психічне я. Йога зародилася в Індії, але тепер популярна у всьому світі. На цей час її розглядають більше як спортивний напрямок. Оскільки сучасне життя вимагає від нас постійного швидкісного руху, ми не даємо собі відпочити. А розслабитися після роботи нам допоможе, саме, спорт. Особливо, корисним буде йога. Вона допомагає досягти фізичної, духовної і психічної стабільності та жити в гармонії з собою.

У йозі найголовніше це правильне дотримання всіх асан (поз), які допомагають розслабити вас організм на ментальному рівні. Повне розслаблення допомагає отримати дотримання правильного дихання під час фізичного навантаження. Багато хто помилково вважає, що, якщо в них погана розтяжка, то їм нема чого робити на йозі. У цьому напрямку важливо не так рівень вашої розтяжки, як можливість отримати розслаблення від виконання вправ (асан). Найголовніше — це навчитися відчувати не лише своє тіло в цілому, але і кожну клітинку і кожний свій м'яз і бути в гармонії з собою. Правильне дихання в цей момент збагачує організм киснем.

Досвідчений інструктор має не лише багатий багаж знань про йогу, а й знає якій людині давати яке навантаження для того, щоб вона змогла розслабитися кожною клітиною свого тіла. У йозі дуже важливо враховувати індивідуальність і особливості кожної людини.

У пілатесі потрібно дотримуватися безпеки

Джозеф Пілатес говорить про те, що цей вид спорту допомагає відволіктися від побутових проблем, особливо, це корисно після важкого робочого або навчального дня. Також після таких фізичних навантажень ви відчуєте себе красивим, підтягнутим і в гарному настрою. Пілатес зароджувався насамперед як один з методів терапії, яка діє в якості реабілітації після хвороб опорно-рухового апарату. Навіть най не спортивніша людина може домогтися користі для організму від пілатесу. Навіть в невеликі терміни можна успішно схуднути, підтягнути тіло і зробити його більш рельєфним. Пілатес ще допомагає зміцнити спину, позбутися від болю в тілі, виправити поставу і знайти гармонію з собою.

Чим якісніше ми дихаємо під час занять при таких фізичних навантаженнях, тим краще збагачуються наші м'язи киснем. Реберне дихання допомагає позбутися від застійних процесів в легенях людини. Найголовніше — це дотримуватися правильності вправ. Чим більш правильно ми робимо вправи, тим вони ефективніші. До того ж неправильне дотримання поз сприяє негативному впливу на здоров'я людини. Якщо правильно дотримуватися виконань поз на пілатесі це рівносильно середньо-інтенсивному бігу на вулиці або на біговій доріжці. У пілатесі всі рухи робляться плавно і спокійно, стежачи за своїм диханням. За допомогою цього опрацьовуються навіть найдрібніші групи м'яз тіла. Йога і пілатес належать до одного напрямку фітнес-індустрії, який називають "ментальний фітнес". Основне їх завдання — це контролювати своє тіло над розумом. Йога і пілатес виконують функції розтягування і витягування. Баланс виконується за допомогою роботи м'язів живота, спини й таза. Обидва ці фітнес-напрямки допомагають прискорити процес схуднення і роблять нас більш здоровими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *